Muharrem sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Garanti Süresi Bitmiş Paslanan Deterjan Kapağı Ücretsiz Değişim Talebi

Muharrem
17 Ocak 22:52
744


Bosch WGA142XOTR model çamaşır makinem yaklaşık 4 yıl önce Ankara Çankaya Cebeci Bosch bayisinden alındı. 1 hafta önce makineden yanık kokusu gelmeye ...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 588 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Motor Türü | EcoSilence Drive |
| Su Tüketimi | 116 |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |