Yeni Alınan Bosch Buzdolabı Ses Çıkarıyor



18.08.2025 tarihinde satın aldığım Bosch KDN76AWE0N model buzdolabı, kurulumundan itibaren her odadan duyulan ve gece uyutmayacak düzeyde gürültü kirliliği yaratan bir arıza ile çalışmaktadır. Eski bir Media Markt personeli ve beyaz eşya sektörü tecrübesine sahip bir tüketici olarak, bu sesin "norma...
Ağustos ayında Bosch Hilltown AVM bayisinden Bosch KDN76AWE0N model buzdolabı satın aldım. Ürünü aldığımız ilk dönemlerde zaman zaman ıslık sesine benzer bir ses geliyordu, ses çok sık ve uzun sürmediği için başlangıçta önemsemedik. Ancak zamanla bu sesin hem sıklığı hem de süresi arttı ve evin için...

Bosch’tan yeni evimiz için Ankara Optimum’daki Kutup Bosch mağazasından KDN76AWE0N model buzdolabı satın aldım. Ürün teslim edilip kurulum yapıldıktan hemen sonra kapak ve yan yüzeylerinde çizik ve göçükler olduğunu fark ettim. Teslimat ve kurulum sırasında ürünün ambalajı sağlamdı. Durumu hemen yet...

Daha 2 ay önce aldığımız ve en az 15 gün sebzelerimizin bozulmadan duracağı söylenmişti. Aldığımız mağazadan 15 günü geçtim, 3 günde çöpten toplamış gibi mahvoluyor tüm sebzelerim ve meyvelerim. Sırf bu özelliği için bu markayı tercih ettim. Servis çağırdık, buzdolabı soğutuyor, 'Senin aldığın ürün ...

Ürünüm 1 ay olmadan bozuldu, alt tarafı soğutmadı. Aynı ürünü göndermiyorlar. Stokta yok diyorlar ama bayilerinde ve internet sayfalarında mevcut. Bana ilk olarak bir üst modelini sundular, yerim müsait olmadığından kabul edemiyorum. Ürünümün aynısını istiyorum.
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 840 mm |
| Şoklama | |
| Genişlik | 750 mm |
| Su Sebili | |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 542 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 124 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |