Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Arzum Çay Sefası Kulp

profile
10 Haziran
230
Gülhan'ın Teşekkür Mesajı
“Sorunum giderildi Arzum markaya teşekkür ederim.”

1 sene önce Arzum çay sefası aldım. Üst kısmının demlik kulpu kırıldı. Arzum müşteri hizmetleri garanti kapsamında olmadığı söyledi, yenisini alabileceğimi söylediler. Sadece kulp satılmıyor yenisini aldığım da aynı sorunla karşılaşabilirim ki kullanıcı yorumları baktığımda bu genelde karşılaşılan bir sorun olduğunu gördüm. Durumu dile getirdiğinde servis kullanıcı hatası değil derse bir çözüm olabilir dediler ama servis başından savmak için böyle söylediklerini yapacak bir şey olmadığını belirtti. Arzum markanın kalitesine güvenerek almıştım şu an mağdur durumdayım tercihimi artık arzumdan yana yapmayı düşünmüyorum umarım bu sorun giderilir.

Arzum Çay Sefası Kulp
Arzum Çay Sefası Kulp
Arzum Çay Sefası Kulp
Arzum Logo
10 Haziran 20:10
Arzum Logo
12 Haziran 16:33
Gülhan
12 Haziran 16:34

Sorunum giderildi Arzum markaya teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Arzum Plastiği Dayanıklı Değil

profile
2 hafta önce
55
"Bahar hanım ilgilendi çok teşekkür ediyorum kendisine Arzum markasını çok seviyorum ürünlerin arkasında duran sağlam bir firma her aşamada çözüm odaklı yaklaşımları için ayrıca teşekkür ederim"
Arzum Plastiği Dayanıklı Değil
Arzum Plastiği Dayanıklı Değil

Arzum Rezistans Yüzünden Mağduriyet Yaşıyorum

profile
27 Ağustos
243

Arzum ar 3051 çaycı. Rezistans arızası. Tamda garantinin bittiği ay. Üstelik rezistans tek başına değişmiyormuş. Çaydanlığın alt kısmı komple değişmesi gerekiyormuş. Daha önce başka bir markada da bu mağduriyetle karşılaşmıştım fakat onun süresi geçmediği için komple yenisi gelmişti. Bir daha Arzum...

5
Çözüldü

Arzum Garanti Mağduriyeti İlgisizlik!

profile
25 Temmuz
55

Arzum dan 1 yıl önce çaycı semaver aldım ve musluğu 1 aydır su kaçırıyordu. Servise 16 Haziranda bıraktım. Ürünün değişim yapılması gerektiğini ve ürü...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arzum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 27 sn
Benzer Şikayet Yaz