Arçelik 2772 Kurutma Makinesinde Sürekli Su Tankı Uyarısı Ve Garanti Kapsamında Onarım Talebi

Arçelik 2772 model kurutma makinemde bir süredir su tankı uyarısı sorunu yaşıyorum. Cihazın su tankı ve ilgili bölgelerinin temizliğini her seferinde ...

Arçelik 2772 model kurutma makinemde bir süredir su tankı uyarısı sorunu yaşıyorum. Cihazın su tankı ve ilgili bölgelerinin temizliğini her seferinde ...

Arçelik 2772 KT marka çamaşır kurutma makinem, 05.12.2025 tarihinden itibaren kurutma yapmamaya başladı ve yetkili servis tarafından ısıtıcı sensörünün bozuk olduğu tespit edildi. Aynı arıza için yetkili servis iki kez geldi ve son gelişlerinde bu model için yedek parça üretilmediğini, bu nedenle ci...

Arçelik kurutma makinesi 2772 KT modelinin alttan su akıtma şikayetiyle servis talep ettik. 14/10 tarihinde servis geldi. Bakım yapılıp kontrolleri yapılacak dediler. 15/10 tarihinde makineyi almaya nakliye geldi. 17/10 tarihinde makineyi teslim ettiler. Montaj yok, bilgi yok, söyledikleri fiyatın ü...
Arçelik 2772KT kurutma makinemden depo boşaltılmasına rağmen bütün banyoyu kaplayacak kadar su akıntısı geliyordu. 4 Aralık'ta servis çağırdım. Gelen servis bir sorun olmadığını söyledi. Israrıma dayanamayıp arka kısmını söküp (bizim normalde açamayacağımız) oradaki tüy ve su birikintisini temizledi...

Arçelik 2772 kt kurutma yapmıyor sadece kot modunda çalışıyor. Oda kurutma yapmıyor sorun neden olabilir. Acaba yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalar Gmail üzerinden yazabilirsiniz. 3*******@gmail.com bilgi verirseniz sevinirim. Tekrar teşekkür ederim
| Derinlik | 530 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 66 dB |
| Tambur Hacmi | 102 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 16 |
| Kurutma Kapasitesi | 7 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Yoğuşturmalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |