Altus Kurutma Makinesi Kurutmuyor Suyu Asya Filtreye Veriyor!
Hasan
18 Mayıs 16:21
37
| Derinlik | 601 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |