Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

AJet (Anadolu Jet)

4100
(2.196 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
5.363 Şikayet (Son 1 yıl)
AJet (Anadolu Jet)
4100
(2.196 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Ajet Ücret Tahsili Ve Geri Bildirim Sorunu.

Arif
20 Mayıs 11:27
-

A Jet Pişmanlıktır.

Erhan
20 Mayıs 09:29
-

Ajet Ücret Kesintisi Olmayan Biletinde Ücret Kesti

Öznur
20 Mayıs 07:46
-

Ajet Koltuk Değiştirdi, Bos Yere Premium Aldım.

Baris
20 Mayıs 05:22
17

Ajet Firması Habersiz Rötarla Mağdur Etti.

İlhami
20 Mayıs 05:00
23

A Jet Online Check-in Yapamıyorum

Sinem
20 Mayıs 01:50
57

Ajet İle Hasarlı Bagaj Başvuru Kabusu

Ömer
19 Mayıs 23:49
82

Anadolu Jet 3 Buçuk Saatlik Rötar Ve Yemek Verilmemesi

Ali
19 Mayıs 22:19
146

AJet (Anadolu Jet) Ve Way Turizm

Defne
19 Mayıs 20:49
109

Tam Bir Pişmanlık Anadolu Jet

Metehan
19 Mayıs 19:32
202

AJet (Anadolu Jet) Ankara-Gaziantep Uçuş Mağduriyeti Ve Yüksek Maliyetler

Hidayet
19 Mayıs 19:19
183

Ajet (Anadolu Jet) Uçuş Sorumsuzluğu Ve İlgisizliği

Selçuk
19 Mayıs 18:20
-

A Jet Mağduru

Yusuf
19 Mayıs 18:00
179
A Jet Mağduru

Ajet Uçak Biletinin Satın Alımdan Sonra Fiyatının Düşmesi

Burçin
19 Mayıs 17:33
155

A Jet Valizimin Tekerleğini Kirdi

İpek
19 Mayıs 17:33
129
A Jet Valizimin Tekerleğini Kirdi
A Jet Valizimin Tekerleğini Kirdi
A Jet Valizimin Tekerleğini Kirdi
A Jet Valizimin Tekerleğini Kirdi
+2

Ajet Bilet İptal Sorunu

Kumru
19 Mayıs 17:00
164

AJet (Anadolu Jet) Para İade Edilmemesi

Cihangir
19 Mayıs 16:40
199

Ajet (Anadolu Jet) Hizmet Kalitesiyle Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Semih
19 Mayıs 16:13
-

Ajet Uçak Bileti Ve Uçuş İptalleri

Hatice
19 Mayıs 13:50
296

AJet (Anadolu Jet) Web Sitesi Ve Uygulama Üzerinden Check-in Yapılamıyor!

Öykü
19 Mayıs 13:37
253
AJet (Anadolu Jet) Web Sitesi Ve Uygulama Üzerinden Check-in Yapılamıyor!
AJet (Anadolu Jet) Web Sitesi Ve Uygulama Üzerinden Check-in Yapılamıyor!
Toplam 8.988 Şikayet

Marka Profili

AJet (Anadolu Jet) bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
AJet (Anadolu Jet) henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Jet seferim hakkında nereden bilgi alabilirim?
Anadolu Jet üzerinden satın almış olduğunuz tüm bilet bilgilerine PNR kodunuzu girdikten sonra Online İşlemler bölümünden ulaşabilirsiniz.
Anadolu Jet seferim iptal oldu. Ne yapmalıyım?
Sefer iptalleri hakkında tüm bilgilere Anadolu Jet Çağrı Merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Bagajım kayıp. Ne yapmalıyım?
Anadolu Jet uçuşunuzda kaybolan bagajınız ile ilgili Anadolu Jet müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz. Tüm soru ve şikayetleriniz için buraya tıklayabilirsiniz.
Anadolu Jet çağrı merkezi numarası nedir?
444 2 538 numaralı telefondan Anadolu Jet çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Anadolu Jet Hakkında

AnadoluJet; “Uçmayan kalmasın.” misyonuyla faaliyetlerine ilk olarak 2008 yılında başlamıştır. Hizmete başladığı günden bu güne 73 milyonun üzerinde yolcuya ev sahipliği yapan AnadoluJet, en sevilen hava yolu firmalarından biri olmayı başarmıştır. Günümüzde AnadoluJet; 37 uçaklık filosuyla, 41 havalimanı ve 69 parkurda uçuş gerçekleştirmektedir. Bir Türk Hava Yolları markası olan AnadoluJet, her geçen gün uçuş ağını daha da genişletmektedir. AnadoluJet filo sayısı başlandığı günde 5 iken günümüzde 37’ye ulaşmıştır. Anadolu’nun havayolu gereksinimini çok daha uygun fiyatlarla karşılayan AnadoluJet, konforlu ve hızlı ulaşımın uygun fiyatlı adresi olmayı başarmaktadır. AnadoluJet ikram ve bagaj hizmeti tamamen ücretsiz olup, bu hizmetlerden her yolcunun faydalanabilmesi amacı güdülmektedir. Özel yolcu salonu, ekonomik araç kiralama hizmeti ve konfor odaklı sunulan daha pek çok hizmet AnadoluJet ile sizleri bekliyor.

AnadoluJet Bilet ve Uçuşları Hakkında

Anadolu’nun yer yerine güvenilir, hızlı ve konforlu ulaşımı uygun fiyatlarla sağlayan AnadoluJet, sizlere aradığınız yolculuk imkanlarını da sunmaktadır. AnadoluJet biletlerini ve uçuş seferlerini inceleyerek seyahat etmek istediğiniz noktaya kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana, Adıyaman, Ağrı, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Ordu-Giresun, Iğdır ve daha pek çok ile AnadoluJet uçuş seferleriyle hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. AnadoluJet uçak biletlerinizi firmanın resmi web sitesinden ya da anlaşmalı olduğu farklı web sitelerinden online olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca firma acentelerinden ya da havalimanlarında bulunan şubeler üzerinden de uçak bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu’nun gitmek istediğiniz yerlerine hem hızlı, hem konforlu hem de uygun fiyat avantajıyla ulaşmanızı sağlayan AnadoluJet, ekonomik bir seyahat deneyimi yaşamak isteyenler için ideal hizmeti sunmaktadır.

AnadoluJet İletişim Kanalları

AnadoluJet uçak biletleri hakkında merak ettiklerinizi sormak, AnadoluJet uçuş seferlerini ve daha fazla bilgiyi AnadoluJet iletişim kanallarını kullanarak edinebilirsiniz. AnadoluJet iletişim kanalları arasında; A Jet müşteri hattını telefonla arama, sosyal medya hesapları üzerinden bağlantı kurma, AnadoluJet acentelerini ziyaret etmek gibi yöntemler yer almaktadır. Ayrıca AnadoluJet kampayalarını AnadoluJet resmi web sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. AnadoluJet çapraz uçuş gerçekleştirdiği iller; Bursa-Diyarbakır, Bursa-Erzurum, Bursa-Muş, Bursa-Trabzon, Kocaeli-Trabzon illeridir. AnadoluJet’in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşen uçuşları ise; Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Bodrum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Iğdır, İzmir, Kars, Kayseri, Kıbrıs (Ercan), Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Ordu/Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van’dır. Ayrıca AnadoluJet ile Ankara’dan; Adana, Adıyaman, Ağrı, Antalya, Batman, Bingöl, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Dalaman, Diyarbakır, Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Hakkari Yüksekova, Hatay gibi illere uçuş seferleri düzenlenmektedir. AnadoluJet uçuşları hakkında kullanıcı yorumlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de AnadoluJet şikayet ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.