Vestel Su Sebili Aşırı Gürültü Sorunu


Merhaba, Yaklaşık 2 sene önce Trendyol üzerinden Vestel SP-201 kodlu su sebili aldık. Aktif bir şekilde kullanmaktaydık. Fakat son 2 aydır sıcak su tarafından embriyo benzeri parçacıklar geliyor (sıcak su tarafını hiç kullanmıyoruz, sadece soğuk suyu ılıtmak için bu sebepten 2 yıldır sıcak su düğme...

20 Aralık Cuma günü Hepsiburada üzerinden hediye olarak almış olduğumuz sebil, bugün 6 Ocak'ta hala teslim edilmedi. Teslim tarihi 27 Aralık yazıyordu. 21 Aralık tarihinde kargoya verildi bilgisi geldi. 23-27 Aralık haftasında önce Ankara'daki Vestel yetkili servisi tarafından arandım. Kurulum için ...

Vestel SP 201-G su pınarı ürününü Hepsiburada'dan Has Elektronik ticaret mağazasından satın aldık. Kusurlu ürün gönderildi. Sonra servisten eksik parçayı temin etmemizi söylediler. Servise gittik, aldığınız yerden temin edin dedi. Aldığımız yerden talep ettik, 1 ay sonra gönderildi. Sonra parçayı se...

Su sebilimin soğutma kısmının çalışmaması nedeniyle yetkili servis talebinde bulundum. Kadıköy civarına bakan Özyüksel'den gelen arkadaş elinde bir tornavida bile olmadan uzaktan bakarak götürmeden yapılamayacağını ve yüksek ücret tutacağını söyleyerek 400 kira ücret alıp gitti. Bu markaları tercih ...

Vestel marka su pınarı su sebili Vestel 09/05/2024 SP 201-G Su Sebili aldım. Su musluğu az akıyor ve servisi aradım. Sıfır ürünün musluğunun değişeceğini ve arızanın giderileceğini söylediler ve kabul ettim. Sonra servis geldi. Sıfır ürünün musluğunu söktü ve değiştirdi ancak sorun çözülmedi. Bunun ...
| Kontrol | Mekanik |
| Derinlik | 310 mm |
| Genişlik | 300 mm |
| Yükseklik | 860 mm |
| Musluk Sayısı | 2 |
| Sıcak Su Özelliği | |
| Soğuk Su Tank Kapasitesi | 3 lt |
| Sıcak Su Tank Kapasitesi | 1 lt |
| En Yüksek Su Sıcaklığı | 95 °C |