Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Vestel NF37011
Ürün Analizi
- Şikayetler
Vestel Kategorileri
- Akıllı Priz 10
- Akıllı Saat 73
- Akıllı Tahta 7
- Akıllı Tartı 9
- Ankastre Fırın 336
- Ankastre Ocak 119
- Ankastre Set 161
- Aspiratör 57
- Bilgisayar 4
- Blender 225
- Blender Seti 70
- Buhar Kazanlı Ütü 133
- Buharlı Ütü 28
- Bulaşık Makinesi 2.385
- Buzdolabı 6.758
- Çamaşır Makinesi 3.908
- Çay Makinesi 181
- Çeyiz Paketi 54
- Davlumbaz 151
- Derin Dondurucu 588
- Dikey Süpürge 556
- Doğrayıcı 12
- Elektrikli Süpürge 203
- Espresso Makinesi 42
- Fırın 275
- Filtre Kahve Makinesi 210
- Hamur Yoğurma Makinesi 134
- Hoparlör 8
- Kahve Makinesi 65
- Kettle 62
- Kıyma Makinesi 22
- Klima 4.968
- Kombi 3
- Kulaklık 56
- Kumanda 123
- Kurutma Makinesi 1.347
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 262
- Mikrodalga 68
- Mikser 41
- Narenciye Sıkacağı 6
- Ocak 240
- Robot Süpürge 122
- Saç Kurutma Makinesi 15
- Semaver 25
- Ses Sistemi 2
- Set Üstü Ocak 101
- Su Arıtma Cihazı 13
- Su Sebili 149
- Süpürge 26
- Şarj İstasyonu 80
- Tablet 52
- Televizyon 6.910
- Termosifon 181
- Tost Makinesi 79
- Türk Kahve Makinesi 51
- Uydu Alıcısı 2
- Ütü 60
- Vakum Makinesi 29
- Vantilatör 10
Çok Karşılaştırılanlar
Vestel NF37011
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Boy | 1720 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 660 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 310 lt |
| Gürültü Düzeyi | 39 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 71 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100