Bosch HTB12E458T tüketici
4 Şikayet
Bosch Fırında Performans Sorunu Ve Garanti Kapsamında Servis Ücreti İtirazı
profile
Reşat
11 Mayıs 09:54
1
profile
Ferhat
31 Ekim 2024 08:53
1.314
Camı Kendi Kendine Kırılan Ürün Hayal Kırıklığı Yarattı
Yeşim sonuçtan hiç memnun değil
Yeşim
25 Temmuz 2024 14:08
3.776
Gülçin sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Gülçin
22 Kasım 2023 14:14
Bosch Kategorileri
Marka Profili
Bosch 10+ yıldır Şikayetvar pro üye markasıdır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %84
Marka Karnesini Gör
Çok Karşılaştırılanlar
Bosch HTB12E458T
Bosch HTB12E458T
Yeni karşılaştırma için model ekle
Karşılaştır
Ürün Özellikleri
Hacim 45 lt
Izgara 1
Derinlik 458 mm
Genişlik 590 mm
Yükseklik 327 mm