Sesli Çalışan Beko Buzdolabı




29 Eylül 2025 tarihinde Kocaeli İzmit Üçyol Arıgün Beko bayisinden toplamda yaklaşık 140.000 TL tutarında Beko marka buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın ve bulaşık makinesi satın aldım. Tüm ürünler Beko garantisi kapsamındadır. Ancak, satın alma sırasında fatura yanlış kesildi ve bu...

Buzdolabını evin üst girişte, kapının önünde içeriye sokmaya çalıştılar. İçeriye girmeyince koliyi dış kapının önünde açıp, sonrasında dolabın gireceği yerin önüne getirdiler. Dolap oraya sığmayınca, gelen servisteki arkadaşlar öylece bırakıp gitti. Arkalarından seslenmeme rağmen, beni hiçbir şekild...

Beko Prosmart inverter 678550 model buzdolabımda bir süredir ciddi sorunlar yaşıyorum. Öncelikle, dolabın içindeki eşyalar, özellikle yoğurt gibi süt ürünleri aynı gün içinde bozuluyor. Bu sorun sürekli olarak devam ediyor ve ürünlerin tazeliğini koruyamıyorum. Ayrıca, daha önce de buzdolabı garip ...

Merhabalar Beko Trabzon Tunalar mağazasından almış olduğum ürünlerin parasını peşin ödediğim halde iki ürün teslim edildi. Kullanma talimatıyla ilgili hiçbir bilgi verilmedi ve ayrıca satın aldığım buzdolabı evime teslim edilmedi. Apartman girişine bırakıldı ilgisiz ve özensiz davranışlarından dolay...
İstanbul Kartal Soğanlık taki Beko mağazasından Kasım sonu gibi annem için buzdolabı aldık. Buzdolabının önce iç lambası söndü. Servis çağrıldı, gelip lambayı yaptılar, düzeldi. Sonra dolap titremeye başladı. Kapı açıldığında titreme yapıyordu. Servis çağırdık, gelen servis dolabın ayağının altına k...

Beko markalı buzdolabım var, yeni olmasına rağmen 6 kez hata verdi ve değişim istedik. Hakkımız olduğu halde Beko servisi onay vermemiş, ancak kompresör değişimine onay vermiş. Koca buzdolabı, son teknoloji ama soğutmuyor; onun yerine buz tutuyor. Derin dondurucu ve üst kısmı blok şeklinde buz çıkar...

Buzdolabı aldık. Biz 26.02.2025 tarihinde sipariş verdik, 27.02.2025'te getirdiler ama merdivenlerin çok dar olduğunu ve çıkaramayacaklarını söylediler. 'İsterseniz vinç çağırın' gibi ifadeler kullandılar. Biz, aynı boyda buzdolabını 10 yıl önce de aldık ve aynı evde oturuyorduk, hiçbir sorun olmada...

Beko 678550 marka buzdolabı aldım, ürün servis tarafından getirilerek kurulumu yapıldı. 3 saat sonra fişe takın dendi, çalışır dendi. 24 saattir fişe ...
| Boy | 1870 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 760 mm |
| Şoklama | |
| Genişlik | 780 mm |
| Su Sebili | |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 551 lt |
| Gürültü Düzeyi | 35 db |
| Dondurucu İç Hacim | 150 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | D |