Arçelik Buzdolabından Ses Gelmesi Ve Mağduriyetimin Giderilmemesi

Mehmet
16 Mayıs 14:54
6

| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 755 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 740 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 497 lt |
| Gürültü Düzeyi | 39 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 97 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |