Vestel Sf 8401 Dg Solo Fırın Panel Ve Cam Aşırı Isınması

Ertan
27 Mayıs 12:57
5


Yaklaşık 1 yıl önce Vestel SF8401dg model fırınlı ocak satın aldım. Ürünü aldığımız ilk günden beri fırın kapağı tam olarak kapanmıyordu. İlk 3 aydan itibaren ocağın beyaz kısımları sararmaya başladı, ne kadar temizlersem de lekeler çıkmıyor. Ocak gözlerindeki parçalar ve üzerine konulan metal kafes...
| Hacim | 65 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Ağırlık | 44 kg |
| Wok Gözü | |
| Yükseklik | 850 mm |
| Aydınlatma | |
| Fırın Tipi | Solo |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |