Yavuz sonuçtan memnun
Çözüldü
Garanti Kapsamındaki Vestel Kurutma Makinesinde Çelişkili Servis Raporu Nedeniyle Değişim Talebi

Yavuz
18 Ocak 18:53
1.330

| Derinlik | 609 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Tambur Hacmi | 114 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 10 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |