Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Karcher

13100
(738 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.448 Şikayet (Son 1 yıl)
Karcher
13100
(738 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Karcher Markalı VC7 Model Süpürgeyi 8 Ay Bile Kullanamadım

Özlem
24 Haziran 22:48
-

Karcher Teknik Servis Mağduriyeti

Melis
24 Haziran 19:46
4

Karcher Müşteri Hizmetleri Ve Servis

Tunahan
24 Haziran 16:33
-

Karcher Teknik Destek Vermiyor

Aysun
24 Haziran 16:12
1

Karcher Biz Yanıldık, Aman Başkası Yanmasın!

Gürkan
24 Haziran 15:26
-

Karcher Uzun Süren Servis Sorunu

Merve
24 Haziran 12:21
-

Karcher Paramı İade Etmiyor!

Pelin
23 Haziran 21:17
-

Karcher Servisi Ürünüme El Koydu

Emirhan
23 Haziran 15:20
47

Karcher Hiç Memnun Değilim

Senem
23 Haziran 14:09
90
1

Karcher SC4 Buharlı Temizlik Makinesi Arızası

Fatma
22 Haziran 20:03
242
Karcher SC4 Buharlı Temizlik Makinesi Arızası
Karcher SC4 Buharlı Temizlik Makinesi Arızası
1
Mehmet
20 Haziran 20:24
17
Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı

Karcher Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyoruz!

Zemfira
20 Haziran 14:41
92

Karcher Firmaya Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

Ahmet
20 Haziran 13:56
110

Karcher Müşteri Hizmetleri Ve Ürün Memnuniyetsizliği

Semanur
20 Haziran 13:11
206
Karcher Müşteri Hizmetleri Ve Ürün Memnuniyetsizliği
Karcher Müşteri Hizmetleri Ve Ürün Memnuniyetsizliği
1

Karcher K7 Servis Sorunu

Şerife
20 Haziran 09:41
95
1

Karcher Crv5 Kronik Arıza

Elif
19 Haziran 19:09
169
Toplam 1.789 Şikayet

Marka Profili

Karcher bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Karcher henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Karcher ürünlerin garanti süresi ne kadar?
Kärcher, Ev ve Bahçe ürünlerinde satın alma tarihinden itibaren, malzeme ve işçilik hatalarını kapsayan 2 yıl garanti kapsamı sunmaktadır.
Karcher elektrikli süpürgelerle ilgili kullanıcı yorumları neler?
Kärcher süpürge kullananların yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Kärcher süpürge yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.
Karcher yetkili servis iletişim numarası nedir?
Kärcher yetkili servislerle ilgili bilgi almak, randevu oluşturmak ve daha fazlası için 0850 288 30 00 no’lu telefondan müşteri destek hattını arayabilirsiniz. Diğer Kärcher iletişim bilgileri için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Karcher şubeleri nerelerdedir?
“Şubeler” sayfasından size en yakın Kärcher şubelerini görüntüleyebilirsiniz.

Karcher Hakkında

1935 yılında Alfred Karcher tarafından kurulan Karcher, başta elektrik süpürgesi modelleri olmak üzere temizlik teknolojisi ürünleri üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir. Karcher süpürge modelleri, başta Türkiye olmak üzere dünyanın pek çok ilgisinde yüksek satış rakamlarına ulaşmaktadır. An itibariyle Karcher markasının dünya çapında 190 farklı ülkede satış yaptığı ve 40.000'den fazla satış noktasına sahip olduğu bilinmektedir. Müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşımı bulunan firma, temizlik teknolojisi piyasasının liderleri arasında konumlandırılmaktadır.

Karcher Elektrikli Süpürge Modelleri

Karcher elektrik süpürgeleri, pek çok farklı temizlik ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli teknolojiler ve özellikler ile donatılmıştır. Bu kapsamda markanın elektrik süpürgelerinin çeşit çeşit modeli bulunmaktadır. Karcher'in ev tipi süpürgelerinin yanı sıra bahçe ve dış mekan için özel olarak üretilen elektrikli süpürgeleri de mevcuttur. Bununla birlikte otel, restoran, dükkan gibi kurumsal işletmeler için de çözüm sağlayan endüstriyel tipteki süpürge modelleri de kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Karcher'in ürün yelpazesi yalnızca elektrikli süpürgelerle kısıtlı değildir; markanın pazar payının büyük bir kısmını domine etmesini sağlayan da budur. Basınçlı yıkama makineleri, yanmalı motorlu su blaster modelleri, temizlik pompaları, son teknoloji robocleanerlar (robot süpürge makineleri), buharlı temizlik robotları, buharlı temizlik makineleri, ütü istasyonları, dikey şarjlı süpürgeler de markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Cam temizleme makineleri, zemin cila makineleri, mobil temizlik ürünleri, sert zemin temizleme makineleri ve çim biçme makineleri de yine Karcher'in ürün gamı arasında yer almaktadır. Karcher ürünleri arasında bahçe bakımında ihtiyaç duyulabilecek bahçe makinelerini ve temizlik ürünlerini de bulmak mümkündür.

Karcher Ürün Yorumları

Karcher markasından herhangi bir elektrikli süpürge satın almadan önce bu sayfada yer alan ürün değerlendirmelerini ve marka yorumlarını okumakta fayda vardır. Başta Karcher elektrikli süpürge yorumları olmak üzere markanın tüm ürünlerine dair şikayet ve geri bildirimleri buradan okuyarak satın almayı planladığınız ürün hakkında daha gerçekçi verilere sahip olabilirsiniz. Eğer siz de evinizde, bahçenizde ya da işletmenizde bir Karcher ürünü kullanıyorsanız, ürünü değerlendirmek için bu sayfa üzerinden giriş yaparak geri bildirimde bulunabilirsiniz. Model ismi belirterek yapacağınız yorumlar, potansiyel alıcılar için birer yapıcı değerlendirme olarak katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda paylaşacağınız yorum, marka temsilcilerinin sizlerle irtibata geçme olasılığını artıracaktır. Karcher buharlı temizleyici yorumları ve çok daha fazlası, bu sayfa üzerinde sizin için derleniyor.

Karcher İletişim Bilgileri

Karcher müşteri hizmetleri numarası olan 0850 288 30 00'dan Karcher yetkililerine ulaşabilir ve Karcher Türkiye temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Buna ek olarak Karcher iletişim bilgilerini markanın resmi web sitesi üzerinden detaylıca bulabilirsiniz. Sitede yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra marka temsilcileri, en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir.