Bosch Yine Bilgisiz Servis Mağduru Müşteri!




20.11.2022’de Bosch markasına güvenerek A**** Mobilya’dan 14.000 TL’ye WAT246H0TR/72 çamaşır makinesi ve WTW85410TR kurutma makinesi aldım. Ancak çamaşır makinemin i-DOS Akıllı Dozajlama Sistemi kaynaklı, ilk günden beri devam eden kötü koku sorunu yaşıyorum. Yıkanan çamaşırlarda kalıcı ve rahatsız ...
Bosch marka çamaşır makinesinin i-dos 2 haznesi deterjan ve yumuşatıcıyı çekemiyor. Bunun için servis çağırdık, hiçbir sorun yok dediler ama sorun çözülmedi. Biz de sadece i-dos 1 haznesini kullanalım dedik. Bu defa da hem i-dos 1, hem i-dos 2 haznesinin içine su dolmaya başladı. Yine servis çağırdı...

04.10.2024 tarihinde Bosch çağrı merkezi aracılığı yönlendirilen teknik servis evime geldi. Çamaşır makinemin ana kartının yandığını ve 7.000-tl ücret...

Bosch çamaşır makineme Home Connect üzerinden güncelleme geldi. Makinem daha sonra Home Connect uygulamasıyla bağlantımı kesti ve makineye bağlanamıyorum. Sürekli E71-10 hata kodu veriyor. Bosch çağrı merkezini aradığımda Home Connect ekibini yönlendirdi. Onlar da cihaza hiçbir şekilde müdahale edem...

20.11.2022 Tarihinde Bosch Marka WAT246H0TR Model numaralı aldığım çamaşır makinesi aldığım günden bu yana çamaşırlarımda koku sorunu yaşıyorum. Bu konu ile ilgili servisi ilk aradığımda 3 ay geçtiği için https://www.youtube.com/watch?v=s5pUIsu4NKM&list=PLVU8Pe8Tv0N_TKxG-CFkPhG-Im8JLs02H&index=13 ad...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 848 mm |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Motor Türü | iQDrive Motor |
| Su Tüketimi | 11220 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |