Serhat sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Bosch Çamaşır Makinesinde Paslanma Sorunu Ve Ücretsiz Parça Değişimi

Serhat
16 Şubat 18:42
1.648
bosch-camasir-makinesinde-paslanma-sorunu-ve-ucretsiz-parca-degisimi-4.jpg

| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 848 mm |
| Sıkma Sesi | 71 dB |
| Motor Türü | EcoSilence Drive |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |