Bosch Buzdolabı Kdn70a10ne/2 Kapağının Plastik Parçası!




Bosch markasına güvenip buzdolabı aldık. Buzdolabının kapak contası hava kaçırıyor. Buzdolabı 10 yılı geçtiği için yedek parçaları ellerinde yokmuş. Sapasağlam buzdolabı, contası yok diye çöpe mi atacağız? Böyle bir satış anlayışı olabilir mi? Sorunun çözülmesini istiyorum. Sattığınız malın arkasınd...
13 senelik Bosch Marka Buzdolabım mekanik bir arıza oluşturdu. Bosch müşteri hizmetlerini 05.12.2024 tarihinde arayıp buzdolabımın kapak alt menteşesinin takılı olduğu kısımdan kırılıp çıktığını, elimle kaldırarak yerine oturtup kapattığımı söyledim. Buzdolabının modelini de söyledim. Ertesi gün akş...

Okuma yazma bilmeyen dedem ve babaanneme para almaya gelince 4000 TL parasını alıp buzdolabını tamir etmeyen bir firmasınız. Kütahya Simav Kuşu beldesinde yaşayan okuma yazma bilmeyen babaannemle dedeme 'işte bugün geleceğiz, işte yarın geleceğiz' diye kaç haftadır oyalayan, bozulunca gelemeyen bir ...

Benim şikayetim kdn70a10ne numaralı buzdolabımla ilgili. Dolabımı 2009 yılında almıştım bugüne kadar bir sorun yaşamadım. Güzel çalışıyor. Ancak kızım sebzeliği çekerken biraz zorlamış ve kırmış. Eski bir model olduğu için yedek parçasını bulamıyorum. Sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız. Ce...
| Boy | 1794 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 910 mm |
| Genişlik | 800 mm |
| Su Sebili | |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 604 lt |
| Gürültü Düzeyi | 45 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 188 lt |