Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ankara SigortaŞikayetvar üye markasıdır

43100
(194 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
313 Şikayet (Son 1 yıl)
Ankara SigortaŞikayetvar üye markasıdır
43100
(194 değerlendirme)
Şikayet Yaz
5
Çözüldü
Halit
22 Mayıs 20:47
2

"Sorunun çözümü için teşekkür ederim"

Halit Şikayetini Yayından Kaldırdı

Ankara Sigorta'nın Haksız Kazanç Sağladığını Düşünüyorum

Harun
22 Mayıs 14:34
95
2

Ankara Sigorta Kasko Pişmanlık Kaza Zamanı İpe Un Seren

Atilla
20 Mayıs 19:13
249
Ankara Sigorta Kasko Pişmanlık Kaza Zamanı İpe Un Seren
Ankara Sigorta Kasko Pişmanlık Kaza Zamanı İpe Un Seren
Ankara Sigorta Kasko Pişmanlık Kaza Zamanı İpe Un Seren

Ankara Sigorta Araç Mağduriyeti Yaşıyorum

Fatoş
20 Mayıs 13:41
94
4
Çözüldü

Ankara Sigorta Şirket Parçaya Onay Vermiyor

Süleyman
14 Mayıs 13:19
120

Ankara Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Provizyon Red

Cem
11 Mayıs 20:59
122
1

Ankara Sigorta Haksız Hukuksuz Poliçe İptali!

Ümit
10 Mayıs 12:04
9

Ankara Sigorta Tedarikçisi Eksik Parça Gönderiyor

Uğur
10 Mayıs 05:04
173

Ankara Sigorta 63 Gündür Dosyamı Oyalıyor.

Deniz
09 Mayıs 15:49
210
4
Çözüldü
Şebnem
08 Mayıs 18:07
27

"İlgilenen arkadaşa çok teşekkür ederim"

Şebnem Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Şener
08 Mayıs 18:07
51

"İlgilendiler çözdüler teşekkürler"

Şener Şikayetini Yayından Kaldırdı

Ankara Sigorta Ve Çözüm Bulmamak İçin Direnme

Baris
02 Mayıs 19:32
101
5
Çözüldü
Köksal
01 Mayıs 09:59
29

"Ankara Sigorta yetkilileri Şikayetim ile alakalı sözlü ve yazılı olarak açıklamalarda bulundular kendilerine teşekkür ederim"

Köksal Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Ankara Sigorta Kasko Hizmetinde Yaşanan Uzun Bekleme Süresi Ve Mağduriyet

Cafer
27 Nisan 23:20
167

Ankara Sigorta Hasarımı Karşılamadı Hiçbir Kimseye Önermiyorum

Osman
27 Nisan 10:31
114
Ankara Sigorta Hasarımı Karşılamadı Hiçbir Kimseye Önermiyorum
Ankara Sigorta Hasarımı Karşılamadı Hiçbir Kimseye Önermiyorum
Ankara Sigorta Hasarımı Karşılamadı Hiçbir Kimseye Önermiyorum

Ankara Sigorta Şirketi Ve Eksperler

Mustafa
26 Nisan 12:27
137
5
Çözüldü
Elif
23 Nisan 22:33
44
Elif Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 1.091 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Ankara Sigorta 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Sigorta acenteleri nerelerdedir?
“Acentelerimiz” sayfasından il ve ilçe bilgilerinizi seçerek size en yakın Ankara Sigorta acentelerini görüntüleyebilirsiniz.
Ankara Sigorta poliçe sorgulama nasıl yapılır?
Ankara Sigorta poliçelerinizi, “Poliçe Sorgulama” sayfasından poliçe numarası, TC/vergi numarası ve sigortalı numarası bilgilerinizi girerek sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz sorgulamayı araç plakası ile de görüntüleyebilirsiniz.
Ankara Sigorta kasko nasıl yapılır?
Ankara Sigorta’dan kasko hizmeti almak için 444 19 36 no’lu müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Ankara Sigorta acentelerini ziyaret edebilirsiniz.
Ankara Sigorta müşteri hizmetleri numarası nedir?
Ankara Sigorta müşteri hizmetlerine 444 19 36 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer Ankara Sigorta iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Ankara Sigorta anlaşmalı servisleri hangileridir?
“Anlaşmalı Servisler” sayfasından; il, ilçe, marka, araç kullanım şekli, servis tipi gibi bilgileri girerek detaylı olarak Ankara Sigorta anlaşmalı servislerini görüntüleyebilirsiniz. Ankara Sigorta anlaşmalı servisleriyle ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Sigorta Hakkında

Türk sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren ve yerel sigorta şirketleri arasında yer alan Ankara Sigorta, 1938 yılında kurulmuş bir sigorta şirketi olarak faaliyet göstermektedir. İlk genel merkezini Ankara'da bulunduran şirket daha sonra genel merkezini İstanbul'a taşımıştır. Şu anda da Ankara Sigorta İstanbul'daki genel merkezi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yıllar içerisinde farklı ortaklıklar ve işbirlikleri gerçekleştiren sigorta şirketi, 2002 yılında Bureau Veritas Quality International tarafından ISO 9001:2008 kalite belgesine layık görülmüştür. O tarihten itibaren de Ankara Sigorta, tüm faaliyetlerinde Kalite Yönetim Sistemi'ne uygun hareket etmektedir. Ankara Sigorta'nın güncel rakamları baz alındığında 100'den fazla çalışanı, Türkiye geneline yayılmış 5 farklı bölge müdürlüğü ve 800'ü aşkın sigorta acentesi bulunmaktadır. Ankara Sigorta acenteleri yüzde 100 Türk sermayesi kapsamında şirket adına resmi olarak hizmet sağlamaktadır.

Ankara Sigorta Ürünleri & Hizmetleri

Ankara Sigorta üzerinden gerçekleştirilen sigorta hizmetleri bireysel ve ticari olmak üzere iki ana çatı altında toplanmaktadır. Ankara Sigorta'nın bireysel hizmetleri arasında kasko, trafik sigortaları, konut sigortaları, DASK poliçeleri ve uygulamaları, ferdi kaza sigortaları, sağlık sigortaları, seyahat sağlık sigortaları ve TARSİM başlığı adı altında tarımcılık sigortaları yer almaktadır. Ankara Sigorta bireysel sigortacılık ürünleri sayesinde müşteriler kaskolarını yaptırıp yenileyebilir, zorunlu taşımacılık ya da trafik sigortalarını satın alabilir ya da sahip oldukları konut ya da arsa gibi gayrimenkullerini sigortalayabilirler. Sağlık sigortası kapsamında pek çok anlaşmalı özel hastaneden düşük ücretli hizmet alabilen Ankara Sigorta müşterileri, İdeal Sağlık Sigortası, Acil Sağlık Sigortası ve Sağlık Dostu Sigortası olmak üzere üç farklı sigorta paketi arasından kendilerine uygun olanı seçebilirler. Tüm Ankara Sigorta anlaşmalı servisleri için ise şirketin resmi internet sitesini ziyaret etmek ve özel hastaneler ile sağlık kuruluşları listesine ulaşmak mümkündür. Söz konusu Ankara Sigorta'nın trafik sigortaları olduğu zaman ise Genel Trafik Sigortası, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, Zorunlu Taşımacılık Sigortası ve Yeşil Kart Sigortası olmak üzere dört farklı paket ve seçenek bulunmaktadır. Müşteriler bu trafik sigortası paketleri arasından kendi ihtiyaçlarını karşılayacak sigorta paketini seçmekte özgürdürler. Ankara Sigorta'nın ticari sigortacılık paketleri arasında ise işyeri sigortaları, mühendislik sigortaları, nakliyat sigortaları ve sorumluluk sigortaları başta olmak üzere pek çok farklı sektöre ve iş koluna göre kategorize edilen sigorta paketleri arasından seçim yapmak mümkündür. İşverenler, bu sigorta paketleri arasından kendi alanlarına uygun, sigortacılık ihtiyaçlarını karşılayacak bir paket tercih edebilirler. Tüm bunların yanı sıra Ankara Sigorta'nın diğer sigortacılık ürünlerini incelemek için markanın resmi web sitesini ziyaret etmek mümkündür.

Ankara Sigorta Müşteri Yorumları

Daha önce Ankara Sigorta'nın sigortacılık hizmetlerinden yararlanmış ve konu ile ilgili referans sahibi olan kişilerin Ankara Sigorta yorumlarını burada bulabilirsiniz. Eğer siz de daha önce Ankara Sigorta'nın ürün veya hizmetlerinden faydalandıysanız ve Ankara Sigorta şikayet, öneri ve görüşlerinizi diğer tüketicilerle paylaşmak isterseniz, bu sayfa üzerinden giriş yaparak yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Ankara Sigorta hakkında yorumlar edinerek şirketin genel profili, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti anlayışı hakkında daha detaylı bilgi edinmek mümkündür. Ankara Sigorta iletişim, adres ve çağrı merkezi bilgileri ise yine markanın resmi internet sitesi üzerinde yer almakta.