Altus Klima Servis Randevusuna Uymama Ve Saygısız Müşteri İletişimi

Mehmet
01 Nisan 10:26
3

| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 19.790 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 18.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 34 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 53 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.611 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.648 kW |