Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kocaeli Büyükşehir BelediyesiŞikayetvar üye markasıdır

48100
(149 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.214 Şikayet (Son 1 yıl)
Kocaeli Büyükşehir BelediyesiŞikayetvar üye markasıdır
48100
(149 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Otopark İçin Gereği Yapılsın!

Ahsen
15 Haziran 21:03
22
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Otopark İçin Gereği Yapılsın!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şebeke Suyunda Koku

Hatice
15 Haziran 13:30
47

İSU Yaz Günü Vatandaşı Bizleri Mağdur Etme

Adem
15 Haziran 00:02
8

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli Körfez Su Kesintisi

Kardelen
14 Haziran 23:00
13

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Depoya Su Basma?

Mahfuz
14 Haziran 22:25
8

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Körfezkent Su Kesintisi

Ceren
14 Haziran 20:11
8

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sürekli Yaşanan Su Kesintisi

Beyza
14 Haziran 17:52
19

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yüksek Su Faturası Ve Sayaç Kontrol Talebi

Süleyman
14 Haziran 17:42
14
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yüksek Su Faturası Ve Sayaç Kontrol Talebi

İSU Körfez Sular Akmıyor Su Kesintisi

Serdar
14 Haziran 16:35
122

İSU Yetersiz Su

Hande
13 Haziran 23:47
40

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Suadiye'de Su Sorunu

Bahadır
13 Haziran 23:40
105

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ekomobilden Abonman Yapılmaması

Ömer
13 Haziran 13:00
22
5
Çözüldü
Tuğçe
13 Haziran 00:13
18

"Çok sağ olun"

Tuğçe Şikayetini Yayından Kaldırdı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Körfezde Kırk Derece Sıcakta Su Kesintisi

Hacer
11 Haziran 23:20
87

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Duraktan Yolcu Almama

Emine
11 Haziran 14:45
44

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Bakiye Yatmadı

Özlem
11 Haziran 12:56
386
Toplam 3.157 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %76
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?
444 11 41 numarasını arayarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi markasına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hakkında

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bir büyükşehir olan Kocaeli'nin tüm belediyecilik hizmet ve faaliyetlerini üstlenen resmi kurum olarak görev almaktadır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başkanı önderliğinde yürütülen çalışmalar, ildeki düzeni, organizasyonu ve huzuru sağlamak üzere yürütülmekte olup, Kocaeli vatandaşların ideal yaşam koşullarını sağlamak üzere gerçekleştirilmektedir. Ulaşımdan sağlık hizmetlerine, emlak çalışmalarından çevre koruma ve düzenleme faaliyetlerine geniş bir alanda hizmet sunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, e-belediye hizmetleri ile de online olarak erişilebilir bir profil çizmektedir. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi altında yer alan birimlerden bazıları Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'dır. Bu kapsamlarda farklı birim ve görev alanları ile vatandaşlarına hizmet sunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehir içi düzeni sağlamakla yükümlü olup, ilde ikamet edenlere hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hizmetleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ulaşım hizmetleri başta olmak üzere şehir içi organizasyonun sağlanması için pek çok farklı alanda hizmet sunmaktadır. Otobüs saatlerini, tramvay saatlerini ve vapur saatlerini en güncel şekilde öğrenebileceğiniz Kocaeli Büyükşehir Belediyesi web sitesi üzerinden tüm seferleri inceleyebilir, güzergah ve rotalar hakkında bilgi alabilir, size en yakın durakları tespit edebilir ve toplu taşıma ile yolculuğunuzu planlayabilirsiniz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin sunduğu bisiklet hizmeti olan KOBİS, uygun fiyatlı bisiklet kiralama avantajları ile ulaşım seçeneklerine bir yenisini daha eklemeyi başarıyor. Saatlik olarak kiralayabileceğiniz KOBİS bisikletleri ile kiralama noktalarından dilediğiniz bisikleti kiralayabilir, yolculuğunuzu tamamladıktan sonra yine size en yakın kiralama noktasına bisikleti teslim edebilirsiniz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehirdeki turizm faaliyetlerini de oldukça başarılı bir şekilde yürütüyor. Sosyo-ekonomik yapı ve mevsimsel değişiklikleri de göz önünde bulundurarak faaliyetlerini sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, sağladığı turizm rehberleri ile yerli yabancı ziyaretçilere keyifli bir tatil imkanı vadediyor. E-belediye hizmetlerinden faydalanarak herhangi bir resmi kuruma gitmeden borç sorgulamalarınızı ve ödemelerinizi gerçekleştirebilir, hal fiyatlarını öğrenebilir, vermiş olduğunuz dilekçenin takibini yapabilir ya da günlük vefat listesine erişebilirsiniz. E-kütüphane hizmetinden yararlanarak belediyenin geniş kütüphanesine erişebilir, dilediğiniz kitabı rahatlıkla okuyabilirsiniz. Tüm Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hizmetlerini incelemek için resmi internet sitesini ziyaret edebilir, başta başkanın mesajı ve özgeçmişi olmak üzere merak ettiğiniz tüm bilgilere yine site üzerinden erişebilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şikayet & Yorumları

Büyükşehir 153 olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çözüm masası hattı üzerinden tüm görüş, şikayet ve önerilerinizi iletebileceğiniz gibi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı görevi göre bu sayfa üzerinden de belediyeye olan tüm değerlendirmelerinizi iletmeniz mümkün. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şikayet ve yorumlarınızı buradan paylaşarak görüşlerinizin ilgili yetkililere iletilmesini sağlayabilir, daha hızlı dönüşler elde edebilirsiniz. Tüm Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgilerine kurumun resmi web sayfasından da erişebilir, diğer Kocaeli vatandaşlarının belediye şikayet ve yorumlarını bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.