Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Torku Miniki İçinden Eksik Çıktı

1.313
Melisa
Melisa 10 Kasım 2020 15:33

Torku Miniki sütlü krema dolgulu çikolata üzerinde 8 adet yazmasına rağmen içerisinden 6 adet çıktı. Kapalı kutu olduğu için içini görme şansımız olmadığı için yetkililerin bu paketleri incelemesini ve parasını ödediğim ve eksik aldığım ürün için tarafıma ulaşıp en azından özür dilemelerini bekliyorum. Gerçekten Torku'ya bu yakışmadı.

Torku Logo
Torku10 Kasım 2020 16:03
Torku Logo
Torku10 Kasım 2020 16:23
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
113
1 hafta önce

Torku Pakette Eksik Çıkması

A101 marketinden Torku Miniki sütlü kremalı dolgulu sütlü çikolata aldık. Hiç açılmamış pakette sekiz adet yazmasına rağmen biz açtığımızda içinden yedi adet çıktı. Lütfen bu durumun dikkate alınarak yetkililerle görüşülmesini ve telafi edilmesini arz ederim

profile
50
1 hafta önce

Torku Premio Bisküvi Çok Kötü

Ürün kötü. Asla Torku'ya yakıştıramadım. Taş gibi ve tatsız. Bisküvisi ayrı kötü kreması ayrı kötü. Ben bu kadar sert, ısırılmayan ne bisküvi ve krema gördüm Torku kalitesine asla yakışmadı. Bence.

profile
Ali
185
2 hafta önce

Torku Ürününün Resimde Hiç Alakası Yok

Torku'nun bir bisküvisini aldım ama resimdeki görüntüsü ile hiç alakası yok üründe krema çok var gibi gösterilmiş ama kreması dağılmamış bile küçücük bırakılmış neden insanları resim ile yanıltıyorsunuz gerçeği nasılsa lütfen öyle gösterin. Bu Torku'ya hiç yakışmadı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Seher
Seher
 

Biz de aynı durumu yaşadık iki defa!