Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hepsiburada Kargom Dağıtıma Çıkmıyor

388görüntüleme
İsmail
İsmail 13 Aralık 2019 10:13

Arnavutköy PTT kim kadar kötü bir letme olamaz ya. Bir haftadır kargomu dağıtıma göndermiyorlar. Arkadaşım bari telefona cevap verin. O da yok. Ne olacak şimdi. Kayıp mi oldu kargom ne oldu. Bir daha PTT ile iş yapan yerden alışveriş yapmam. Hepsiburada'dan beşik almıştım 1 ay oldu. Hala elime ulaşmadı. Çocuk doğacak 15 gün kaldı belki erken doğacak ama beşiğimiz yok hala.

İsmail
İsmail16 Aralık 2019 20:25

Hepsiburada dan aldığım beşik elime ulaşmadan çocuğum doğacak galiba. PTT Kargo ile iş yaptığı sürece Hepsiburada dan alışveriş yapmayacağım bundan sonra. Aradım ilgileneceklerini söylediler ama gönderdiği ürünün arkasında durmuyorlar. PTT ile zaten irtibat kuramıyoruz. Kimden öğreneceğiz kardeşim biz kargomuz ne halde. 1 ay oldu ya sipariş edeli. 10 gündür de Arnavutköy'de görünüyor. Yazıklar olsun ya.

İsmail
İsmail17 Aralık 2019 19:04

Hepsiburada dan aldığım Kraft calipso 2 park yatağın parçası eksik geldi ve tekrar parça gönderimi için bir hafta 10 gün onaylanmasını bekleyecekmişim.be kardeşim 22 Kasım'da sipariş ettiğim ürün zaten elime 17 Aralık'ta geldi, neredeyse bir ay geçti. Benim çocuk doğdu doğacak. Ne biçim iş yapıyorsunuz ya.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada25 Aralık 2019 12:20

Merhaba İsmail Bey, Talebinizle ilgili yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler