Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Canon

7100
(61 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
148 Şikayet (Son 1 yıl)
Canon
7100
(61 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Canon Parça Temininde Sıkıntı Var

Mustafa
13 Haziran 09:58
1

Trendyol Canon Marka Yazıcının Bozuk Olması, Fatura Teslim Edilmemesi

Handan
11 Haziran 15:52
9
1

Canon Yazıcı Teknik Servis Sorunu

Eren
05 Haziran 10:22
12

Canon Yazıcı Hata Veriyor Media Markt

Zahide
04 Haziran 21:45
27
1

36 Ay Garantili Canon Yazıcı Satan Vatan Bilgisayar Sorunu Gideremedi.

İsmet
03 Haziran 22:44
72

Canon Yetkili Servise Ulaşamıyorum

Emrah
31 Mayıs 14:35
11
1

Canon Yazıcı Kartuşu Bulunmuyor

Raife
30 Mayıs 16:56
52
Canon Yazıcı Kartuşu Bulunmuyor
Canon Yazıcı Kartuşu Bulunmuyor
1

Canon Turkiye Ciddiyetsizliği Ve Kp-108in Ürün Problemi

Selahittin
28 Mayıs 10:40
58

Canon Teknik Servis İlgisizliği

Taha
25 Mayıs 15:01
107
1

Canon Teknik Servis Sensör Temizlik

Sadettin
24 Mayıs 14:55
22
Canon Teknik Servis Sensör Temizlik
Canon Teknik Servis Sensör Temizlik

Canon İletişim Merkezi Tüketici İle Dalga Geçiyor

Esra
21 Mayıs 16:00
20
1

Canon Yazıcıya Bakacak Teknoser Teknik Servisi

Hüseyin
20 Mayıs 11:19
74

Canon Yazıcı 1ay Sonra Bozuldu

Esra
19 Mayıs 10:48
46
1

Canon Yazıcı Firması Mağdur Etmesi

Doğukan
16 Mayıs 14:53
121
1

Canon Yazıcı Teknik Servis Sorunsalı

Hakan
16 Mayıs 11:10
92
canon-yazici-teknik-servis-sorunsali-2.pdf
canon-yazici-teknik-servis-sorunsali-1.pdf
3
Fatih
15 Mayıs 14:25
9
Fatih Şikayetini Yayından Kaldırdı

Canon Yazıcımda Kağıt Sıkışması Ve Servis Sorunu!

Kartepe
14 Mayıs 19:23
24
1

Canon E414 Yazıcı Açılmıyor

Samet
13 Mayıs 20:48
48
1

Canon Yetkili Servisi Sorunsalı

Neşet
13 Mayıs 12:54
31
Toplam 326 Şikayet

Marka Profili

Canon bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Canon henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Canon şarj aleti ışığı yanıp sönüyor. Ne yapmalıyım?
Canon fotoğraf makinenizin şarj aleti ile ilgili yaşadığınız tüm teknik problemleri bu Canon Şikayetvar sayfası üzerinden iletebilirsiniz.
Canon ürünlerinde garanti süresi ne kadar?
Canon, tüm ürünlerinde 2 yıla kadar garanti süresi vadetmektedir.
En yakın Canon yetkili servisi nerede?
Size en yakın Canon yetkili servisini tespit etmek için markanın resmi internet sitesinde yer alan Yetkili Servisler alanını ziyaret edebilirsiniz.
Canon müşteri hizmetleri numarası nedir?
0 (216) 571 68 00 numaralı telefon üzerinden Canon Deneyim Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Canon ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.

Canon Hakkında

1937 yılında Japonya'da kurulmuş olan Canon, bugün 187.000'i aşkın çalışanı ile dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak ün yapmıştır. Japonya başta olmak üzere Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya, Avrupa ve Avustralya pazarlarındaki varlığı ile dünyanın en çok tercih edilen fotoğraf makinesi ve yazıcı markalarından biri olan Canon, fotoğrafçılık dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olmanın gururunu taşımaktadır. Dijital görüntüleme teknolojileri sektörünü domine eden Canon, yıllardır bu alandaki öncülüğünü korumakta, bu görev adına hedeflerini sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmektedir. Müşterilerine daima en iyisini ve en kalitelisini sunmayı amaçlayan markanın vizyonu çerçevesinde teknolojiye öncülük etmek ve dijital görüntüleme çözümlerinde liderlik vasfını korumak yer almaktadır. Mevcutta yer alan zengin ürün yelpazesinin yanı sıra Canon global olarak gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve inovatif çözümler ile de adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Optik teknolojiler alanındaki temel gücünü aynı zamanda astronomi alanına da transfer etmiş, farklı Ar-Ge çalışmaları ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Canon Avrupa, 1957 yılında kurulmuş olan ve şirketin üç bölgesel genel merkezinden biri olarak faaliyet göstermekte olan Avrupa ayağıdır. Londra, Birleşik Krallık ve Hollanda'da yer alan Canon Europe merkezi, Avrupa'nın, Orta Doğu'nun ve Afrika bölgesinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Canon Türkiye de bu bölgeye bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmekte, Türkiye'nin en çok tercih edilen fotoğraf makinesi ve yazıcı markalarından biri olarak tercih edilmeye devam etmektedir.

Canon Ürünleri: Fotoğraf Makinesi, Yazıcı & Daha Fazlası

Canon dendiğinde akla ilk olarak kameralar gelmektedir. Canon fotoğraf makineleri, hem profesyonel hem amatör olarak fotoğrafçılık ile uğraşanları tatmin edecek düzeyde ve kalitedeki kameraları ile ön plana çıkmaktadır. ESO DSLR fotoğraf makineleri, aynasız fotoğraf makineleri ve kompakt dijital fotoğraf makineleri, markanın profesyonel anlamda en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte daha amatör ve eğlenceli bir fotoğrafçılık deneyimi için şipşak fotoğraf makineleri ve cep boyu yazıcılar da sıklıkla tercih edilmektedir. Fotoğraf çekme alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir Canon ürünü bularak siz de hemen satın alabilir, içinizdeki fotoğrafçıya merhaba diyebilirsiniz. Canon yazıcı modelleri ile de baskı sektöründe ön plana çıkan bir marka olarak yerini almaktadır. Pek çok farklı basım ihtiyacına yönelik envaiçeşit Canon yazıcı modeli ile karşılaşmak mümkündür. Ev tipi yazıcılar, daha çok minimal düzeydeki baskı ihtiyaçlarını karşılayacak çapta, ekonomik ve fonksiyonel ürünler olarak tasarlanırken, ofis ve iş yeri gibi kapsamlı alanlarda kullanılmak üzere ofis yazıcıları da Canon'nun ürün gamı arasındaki yerini almaktadır. Lazer tipi ofis yazıcılarında baskı, fotokopi, faks ve tarayıcı gibi fonksiyonlar bir arada bulunmakta olup, tek bir makine üzerinden ofisin tüm baskı ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde bir kullanım vaadi vermektedir. Profesyonel fotoğraf yazıcıları, Canon marka fotoğraf makineniz ile çektiğiniz fotoğraflarınızı en kaliteli şekilde bastırmanıza olanak tanırken, Canon yazıcı modellerinize ilave edebileceğiniz mürekkep, toner ve kağıt çeşitleri de tüm baskı malzemeleri eksiklerinizi Canon kalitesi ile gidermenize olanak sunmaktadır. MegaTank yazıcılar da Canon'nun en çok tercih edilen yazıcı modelleri arasında bulunmaktadır. Diğer popüler Canon ürünleri arasında aynı zamanda lensler ve video kameralar da başı çekmektedir. Markanın tüm ürünlerini daha yakından incelemek ve ürünler hakkında kapsamlı teknik bilgiye erişmek için resmi internet sitesini ziyaret edebilir, Canon distribütörleri, yetkili satış merkezleri ve resmi e-ticaret siteleri üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz. Canon müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için ise Sıkça Sorulan Sorular alanımızdaki telefon numarasından faydalanabilirsiniz.

Canon Kullanıcı Şikayet & Yorumları

Canon ürünleri hakkındaki tüm yorum, görüş ve şikayetlerinizi bu Şikayetvar sayfası üzerinden paylaşabilirsiniz. Bir nevi Canon destek hattı görevi görecek olan bu sayfada en güncel Canon şikayetlerinizi paylaşarak marka yetkililerin sizinle daha hızlı bir biçimde irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak herhangi bir Canon ürünü satın almadan önce o ürün hakkındaki gerçek kullanıcı şikayetlerini merak ediyorsanız, yine burada yer alan geri bildirimlerden beslenerek daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Burada paylaşılan şikayet ve yorumlar, marka hakkında daha kapsamlı bir tüketici havuzu oluşmasına öncülük etmektedir.