Bosch Buzdolabındaki Sürekli Buzlanma Ve Haksız 900 TL Servis Ücreti


Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi


Bosch marka buzdolabım arızalandığı için 7 Ağustos tarihinde İstanbul Beyoğlu’nda yetkili servisi çağırdım. Servis, tamir işlemi için 8.000 TL masraf çıkardı ve kabul ederek ödememi nakit olarak yaptım. Tamir işlemi sonrası bana, dolabın 24 saat içinde soğutmaya başlayacağı söylendi. Ancak aradan 2 ...

2018 yılı Ekim ayında Bosch marka buzdolabı satın aldım. 2020 yılında arıza yaptı. Servis, arızayı gideremedi ve bana yardımcı olmadığı için Şikayet Var sitesine şikayette bulundum. Bu site sayesinde bana genel merkezden yetkili bir servis yönlendirdiler. Yapılan tespit sonucunda buzdolabının tamir ...
Bosch buzdolabımızda fabrikasyon hatalı arıza tespit edildi ve onarımı mümkün olmadığı için ücretli değişim talep edildi. 22 ağustosta ödemeyi gerçekleştirdik 10 gün oldu hala teslimat yapılmadı. Tekirdağ depodan çıkış yapacağı ve çıkış yaptıktan sonra 10-15 günlük teslimat süresi olduğu söylendi. D...
| Boy | 1910 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 770 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 495 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 118 lt |