
Arçelik Buzdolabı Soğutmuyor, Kendiliğinden Buzluk Çözülüyor.

Arçelik Buzdolabı Kronik Sorun Servis Hatası
Arçelik 584611 buzdolabı ilk aldığımız tarihten itibaren kronik sorun yaşadı. Kırmızı ünlem işareti, soğutmama, buzluk kısmının buz tutmaması vs gibi birçok sorun yaşadık. Her seferinde servisin gelip bizi aynı bahanelerle oyalaması üzerine maddi manevi kayıp yaşadık. Bugün ise garantisi bitmiş ama ...
Arçelik Buzdolabı Servis Sorunu
Arçelik marka buzdolabımda elektrik kesintisinden kaynaklanan bir sorun nedeniyle buzdolabı çalışmadı. Yetkili servis kaydı açtırdım ve İskenderun Barbaros Yetkili Servisi'nden bir ekip geldi. Buzdolabının iki kartının yandığını belirttiler ve bunları değiştirdiler. Bu işlemden sonra dolabım, yaklaş...
Garanti Bitti Dolap Bozuldu (584611 MB Arçelik)
25.05.2019 tarihinde İzmir Menemen Kızılkayalar mağazasından 584611 MB model Arçelik buzdolabı aldım. 10.10.2023 tarihi yani bugün sabah kalktığımda dolabın alt gözünde iç kısımda yer alan göstergede kırmızı ünlem işareti yanıyor. Gün içerisinde zar zor servise ulaşıp 3 gün sonrası için ancak randev...
Arçelik Kategorileri
- 3D Yazıcı 31
- Airfryer 87
- Akıllı Ev Sistemleri 40
- Akım Korumalı Priz 53
- Ankastre Set 574
- Aspiratör 136
- Bilgisayar 22
- Blender 342
- Buharlı Kırışık Giderici 12
- Buharlı Temizleyici 67
- Bulaşık Makinesi 5.825
- Buzdolabı 10.332
- Cep Telefonu 100
- Çamaşır Makinesi 9.513
- Çay Makinesi 1.597
- Çeyiz Seti 177
- Çok Amaçlı Pişirici 86
- Davlumbaz 671
- Derin Dondurucu 1.197
- Dikey Süpürge 1.163
- Ekmek Kızartma Makinesi 9
- Ekmek Yapma Makinesi 40
- Elektrikli Isıtıcı 15
- Elektrikli Izgara 10
- Elektrikli Süpürge 473
- Epilasyon Aleti 2
- Fırın 1.756
- Güneş Paneli 12
- Halı Yıkama Makinesi 4
- Hamur Yoğurma Makinesi 76
- Hava Soğutucu 331
- Hava Temizleyici 15
- Isı Pompası 57
- Kahve Makinesi 2.530
- Kahve Öğütücü 9
- Katı Meyve Sıkacağı 30
- Kettle 110
- Kıyma Makinesi 27
- Klima 7.945
- Kombi 446
- Kulaklık 28
- Kumanda 130
- Kurutma Makinesi 3.436
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 396
- Mikrodalga 255
- Mikser 13
- Mutfak Robotu 35
- Narenciye Sıkacağı 26
- Ocak 1.573
- Robot Süpürge 716
- Rondo 50
- Saç Düzleştirici 6
- Saç Kurutma Makinesi 9
- Semaver 91
- Ses Sistemi 3
- Su Arıtma Cihazı 339
- Su Sebili 434
- Şofben 48
- Tablet 13
- Televizyon 2.794
- Termosifon 228
- Tıraş Makinesi 3
- Tost Makinesi 501
- Ütü 333
- Vantilatör 107
- Waffle Makinesi 9
- Yazar Kasa 16
- Yoğurt Makinesi 55
- Yumurta Pişirme Makinesi 3
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 1825 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 801 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 840 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 539 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 122 lt |
