Toplam çözüm sayısı
..

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Üye Marka

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.7

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 67.492

AGT Kurye (aynigunteslim.com)
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.7  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

19.413 şikayet

profile
 • -görüntüleme
 • 2 saat önce

AGT Kurye (aynigunteslim.com)  Kartım 15 Gündür Dağıtımda Gözüküyor

4000461799419 barkod numarası ile beklediğim KYK kartım hala elime ulaşmadı. 12.02.2021 'de basılıp 16.02.2021'de kurye firmanıza verilmiştir. 20.02.2021 tarihinde kartım dağıtıma çıkarılmıştır gözüküyor ama 14 gündür gelen giden kimse yok. Çok sonra dan çıkarttığım kartım bile elime çoktan ulaştı. ...

AGT Kurye (aynigunteslim.com)  Kartım 15 Gündür Dağıtımda Gözüküyor
profile
 • 11görüntüleme
 • 3 saat önce

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Geç Teslimat Nedeniyle Mağdur Olmam!

26.02.2021 tarihinde agt kuryesine teslim edilen banka kartım tahmini olarak 05.03.2021 teslim edilecekken hala 9 gündür teslim edilmemiştir. Hızlı kurye anlayışınız bu olmamalı. Teslimat adresinde o tarihlerde işe başlayacağım için kart gene de elime geçmeyecek. Mağdur edildim.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 3görüntüleme
 • 4 saat önce

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Kargo Günlerdir Ortada Yok!

Kitapyurdu.com dan kitap aldım maalesef 1 günde teslim edeceklerini iddia etmelerinden ötürü ekstra para ödeyip seçmiş bulundum. Kargomun teslim tarihinden 1 hafta geçmesine rağmen hala elime ulaşmadı. Müşteri hizmetleri de kargo ile ilgili net bir bilgi veremiyor. 

profile
 • -görüntüleme
 • 6 saat önce

AGT Kurye Bu İşi Bırakın

AGT Kurye adıma gönderilen paketi 1 ay oldu hala teslim etmedi paketimin durumu ise meçhul. Nerede olduğu belli değil arıyoruz ya ulaşamıyoruz ya da net bir bilgi alamıyoruz. Kaç ay daha beklememiz gerekiyor acaba, ya da paketim buharlaşıp uçtu daha ne yazmam gerekiyor. bilemiyorum. Hakaret etmem mi...

profile
 • 16görüntüleme
 • 6 saat önce

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Bana Son Gün Teslim Yapıyor

Kalitesiz bir firma 15 gündür kargom gelmedi. 7 gündür aynı şehirde dağıtımda. Kurye mesajlara cevap vermiyor. Aynı apartmanda oturan arkadaşıma toplam 5 günde kart teslim edilirken ben kuryeye bile ulaşamıyorum. Müşteri hizmetlerine yazıyorum dağıtım bölgesindedir diyor kart. Bunu bende biliyorum z...

profile
 • 1görüntüleme
 • 7 saat önce

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Kartımı Getirmiyor

Ziraat Bankası'ndan kart gelecek. Kart bir günde basılıp AGT Kurye adlı firmaya verildi. Günlerdir kartımızı teslim etmiyorlar. Sevk aşamasında gözüküyor, bugün aradığımda dağıtımda kuryede gözüküyor. Günlerdir bir kartı teslim edemediler. Sürekli aramak zorunda kalıyorum, aciliyet belirliyorum ama ...

profile
 • 78görüntüleme
 • 7 saat önce

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Teslim Etmeme Sorunu

Kurye de kredi kartım vardı. 1 yıldır bir türlü teslim edemediler kartı. Agt kötü bir kargo firması. Personelini iyi denetlemiyor. Sitelerine durumu defalarca şikayet ettim ilgilenen ya da geri dönüş yapan olmadı. Zaman kaybından başka bir şey değil.

 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile
 • -görüntüleme
 • 8 saat önce

AGT Kurye (aynigunteslim.com) İle Kargom Elime Ulaşmadı

Papara kart sipariş vermiştim 2 haftadır teslim bölgesine sevk edildi yazıyor ve halen gelmedi, AGT Kurye aynı gün teslim yazmasına rağmen elime ulaşmadı.Kartınız kabul edilmiyor diyor benim elime hiç gelmedi yardımcı olursanız sevinirim Takip numaram:1210******63.

profile
 • -görüntüleme
 • 9 saat önce
Furkan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 273görüntüleme
 • 10 saat önce

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Agt Kuryeye Ulaşamıyorum

Papara kart sipariş vermiştim 1 haftadır teslim bölgesine sevk edildi yazıyor ve halen gelmedi, AGT Kurye aynı gün teslim yazmasına rağmen elime ulaşmadı. Kurye ve çağrı merkezine ulaşmaya çalıştım fakat hiç geri dönüş alamadım yardımcı olursanız sevinirim Takip numaram 1210******54

 • profile
 • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
 • 205görüntüleme
 • 10 saat önce

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Papara Black Kartım Gelmedi

Papara Black kartım hala elime ulaşmadı. Artık aramanızı dört gözle bekliyorum bir ya da bir buçuk aya yakındır gelmiyor. Ne arayan var ne soran. Kuryeyi arıyorum ulaşamıyorum. Mesaj atıyorum dönüş alamıyorum size mail atıyorum dönüş alamıyorum lütfen yardımcı olun.

 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile
 • 110görüntüleme
 • 11 saat önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Kargom Gelmedi İptal Ettim

Bunların çalışma mantığı şu illa şikayet yazacaksınız sonra oto cevap aksiyon aldık 1 aydır Papara kart gelmedi bende kartı iptal etmek zorunda kaldım. Bir daha tövbe AGT Kurye ile çalışan firmalarla alışveriş yapmam. Olan size sadece zaman kaybı yaratıyor. Gerçek olan Papara firmasına oluyor. Paray...

profile
 • 98görüntüleme
 • 17 saat önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Kart Teslim Sorunsalı

Papara tarafından AGT Kurye isimli firmaya teslim edilen 121020409165 takip numaralı kartım kurye yüzünden teslim alınamamıştır. 24.02.2021 tarihinde teslim edilmesi gereken kartım zamanında teslim edilmedi ve 05.03.2021 tarihinde iş yeri adresime saygısız bir kurye tarafından getiriliyor. İş arkada...

 • profile
1 Destekçi

Marka Profili

Üye Marka AGT Kurye (aynigunteslim.com),10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.  
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99

AGT Kurye (aynigunteslim.com)

AGT Kurye Hakkında

AGT Kurye; 1993 yılından beri faaliyet göstermekte olan bir teslimat hizmetleri firmasıdır. Kurulduğu ilk yıllardan beri bankacılık ve finans sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunan AGT Kurye 2015 yılından beri de e-ticaret sektörüne aynı hizmeti sunmaktadır. Yani herhangi bir e-ticaret sitesinden aldığınız ürünlerin AGT Kurye ile teslimatının yapılması söz konusu olabilir. Tüm Türkiye genelinde 450 acente ve 1100 kurye ile ülkemizin tüm il, ilçe ve mahallelerine ürün teslimat hizmeti sunan AGT Kurye, ulaşılmadık nokta bırakmamaktadır. Ayrıca AGT Kurye, çalışmalarını BTK tarafından sağlanan ulusal posta hizmet sağlayıcısı lisansı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından sağlanan ulusal yetki belgesi ile gerçekleştirmektedir. Güvenilir, hızlı teslimat hizmetinde öne çıkan firmalardan biri olmayı başaran AGT Kurye, tüm saha operasyonlarında akıllı mobil cihazlar üzerinde in-house geliştirilen mobil uygulamalarını kullanmaktadır. Bu sayede gerçek zamanlı, veri üretimi ve raporlama gerçekleştirilebilmektedir. Müşterileri ile arasındaki tüm veri trafiğini tam yazılım entegrasyon modeli içinde güvenli bir şekilde gerçekleştiren firma, güvenilirliğini pek çok açıdan ortaya koymaktadır. AGT Kurye ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

AGT Kurye Nedir & Hizmetleri Nelerdir?

AGT Kurye, kurulduğu ilk yıllarda bankacılık ve finans sektörüne son yıllarda ise e-ticaret sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunan bir lojistik firmasıdır. Bu firmalar adına ürünlerin müşterilere teslim edilmesini sağlayan AGT Kurye, güvenli ve hızlı teslimat denildiğinde akla gelen ilk şirketlerden biridir. AGT hızlı kurye hizmetiyle aynı gün teslim imkanından ertesi gün teslimata kadar pek çok farklı teslimat hizmeti sunmaktadır. AGT Kurye aynı gün teslim hizmeti ile gönderilerinizi aynı gün içerisinde alıcılarına ulaştırarak yüksek müşteri memnuniyeti oluşturur. Bunun yanı sıra nitelikli teslim seçeneği ile şubesiz bankacılık alanına özel bir operasyon kurgusu ile çift yönlü gönderi iletim hizmeti de sunmaktadır. Gönderilerin alıcılarına sadece birkaç saat içerisinde ulaşmasını sağlayan Express teslim de süper hızlı teslimat sağlamaktadır. Ülke çapında ekonomik ve etkin bir taşımacılık hizmeti sunan AGT Kurye, her ihtiyaca uygun farklı teslimat seçenekleriyle müşterilerinden tam not almayı başarmaktadır.

AGT Kurye İletişim Kanalları

Banka, finans sektörü ve e-ticaret firmaları adına ürün teslimatı gerçekleştiren AGT Kurye ile ilgili kullanıcıların birtakım yorum ve şikayetleri de bulunmaktadır. AGT Kurye hakkında en çok yorum ve şikayet alan konulardan bazıları; teslimatın gecikmesi, ürünün alıcının eline ulaşmaması ve müşteri hizmetleri ile ilgili konulardır. Siz de bu konular ve diğer konulardaki AGT Kurye şikayet ve yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilirsiniz. Ancak teslimatınızla ilgili sorularınız için ise markayla irtibata geçmeniz gerekmektedir. AGT Kurye iletişim kanalları arasında; iletişim formunu doldurma ve AGT Kurye müşteri hizmetleri numarasını arama gibi seçenekler yer almaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

AGT Kurye müşteri hizmetleri numarası nedir?

AGT Kurye müşteri hizmetleri numarası 0850 480 76 77’dir.

AGT Kurye nedir?

AGT Kurye, kurulduğu ilk yıllarda bankacılık ve finans sektörüne son yıllarda ise e-ticaret sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunan bir lojistik firmasıdır.

AGT Kurye teslimatım gecikti. Ne yapmalıyım?

AGT Kurye teslimat gecikmesi ile ilgili tüm yorum, şikayet ve görüşlerinizi buraya tıklayarak Şikayetvar’da yayımlayabilir ve şikayetinizin firmaya iletilmesini sağlayabilirsiniz.

AGT Kurye ile ilgili daha farklı bir sorum var.

AGT Kurye hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.