full-star full-star full-star full-star full-star
4.8/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
Üye Marka
 • solution-like 148

  Şikayet Sayısı

 • solution-like %100

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Çok Hızlı

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

Gaziantep Şehitkamil ilçesinde ikamet etmekteyim oturduğum yer 3 binadan oluşuyor 57 daire var ve hala altyapı çekilmedi ne zaman çekilecek dediğimizde kesin bilgi verilmiyor. İnsanlar 1 veya 2 ay sonra havalar soğuduğunda çocuklarıyla nasıl o hava şartlarında yaşayacaklar şu an zaten pandemiden dol...Devamını oku

 • - Görüntüleme
profile-icon Tuğçe Şikayetini Yayından Kaldırdı.
3 hafta önce

Zorlu Enerji Hakkında

Zorlu Enerji, 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ve bilgi birikimi ile faaliyet göstermekte olan bir enerji şirketidir. Firma, güneş enerjisinden elektrikli araçlara, şarj ünitelerinden elektrik santrallerine, proje geliştirmeden işletmeye kadar her alanda enerji çözümleri üretmektedir. İlk olarak 1993 yılında faaliyetlerine başlayan Zorlu Enerji, enerji sektörünün farklı alanlarında hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Köklü deneyimi ve kurumsal değerleri ışığında mühendislik, tedarik, inşaat, işletme, bakım ve onarım hizmetleri sunan firma; sektördeki önemli oyuncular arasında yer almaktadır. Elektrik üretimi, elektrik dağıtımı, elektrik satışı ve ticareti, doğal gaz dağıtımı, doğal gaz ticareti, enerji santralleri yapımı (mühendislik, satın alma, yapım – EPC), işletme ve bakım, güneş panelleri ticareti (solar), akıllı sistemler ve elektrikli araç şarj istasyonları alanlarında faaliyetlerini sürdüren Zorlu Enerji, geniş bir alanda enerji çözümleri sunmaktadır. Zorlu Enerji, hizmetleri ve faaliyetleri ile ilgili daha fazla fikir edinmek isterseniz sayfamızda yer alan Zorlu Enerji yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Zorlu Enerji Faaliyet Alanları Nelerdir?

Zorlu Enerji, pek çok farklı alanda enerji çözümleri hizmetleri sunmaktadır. Elektrik üretimi, elektrik dağıtım faaliyetleri, elektrik ticaret faaliyetleri, doğal gaz dağıtım faaliyetleri, doğal gaz ticareti, endüstriyel faaliyetler, işletme ve bakım faaliyetleri, solar faaliyetleri ve akıllı sistemler Zorlu Enerji’nin faaliyet alanlarıdır. Zorlu Enerji; Eskişehir, Bilecik, Uşak, Afyon ve Kütahya’yı içine alan ve Türkiye elektrik tüketiminin yaklaşık %4’ünü gerçekleştiren Osmangazi dağıtım bölgesinde 1,5 milyonu aşkın aboneye elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. Osmangazi dağıtım bölgesi elektrik faaliyetleri Zorlu Enerji sorumluluğunda bulunmaktadır. Bu bölgede yaşayan kimselerin Zorlu Enerji abonelik ve abonelik iptal işlemleri ile ilgili olarak firmayla irtibata geçmesi gerekir. Zorlu enerji aynı zamanda elektrik ticaret faaliyetleri de yürütmektedir. Bu kapsamda talep ve fiyat tahminleri, üretim planlaması, fiyatlandırma, satış, risk ve portföy yönetimi ile uzlaştırma ve faturalandırma işlemleri gerçekleştirmektedir. Zorlu Enerji, bu faaliyetleri kapsamında ayrıca tüketicilere ikili anlaşmalarla saatlik, dönemli ve piyasa fiyatlarına uyarlanmış, tüketicilerin tüketim hacim ve alışkanlıklarına uygun, yüksek tasarruflu tarife paketleri oluşturmakta ve maliyetlerini minimize edici çözümler sunmaktadır.

Zorlu Enerji İletişim Kanalları Nelerdir?

Osmangazi elektrik dağıtım bölgesinde yaşayan 1,5 milyonu aşkın abonesine elektrik dağıtım hizmeti sunan Zorlu Enerji, daha pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Bu bölgede yaşayan müşterilerin fatura, abonelik işlemleri gibi soru ve sorunlarla ilgili olarak Zorlu Enerji ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Zorlu Enerji iletişim kanalları arasında; [email protected] destek e-posta adresine e-mail gönderme, Zorlu enerji iletişim numarasını arama gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca faturalarınız, Zorlu Enerji elektrik dağıtım hizmetleri gibi her türlü konudaki Zorlu Enerji şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Zorlu Enerji Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Zorlu Enerji iletişim numarası nedir? right-arrow

  Zorlu Enerji iletişim numarası 0 (212) 456 23 00’dır.

 • Zorlu Enerji hangi illere elektrik dağıtım hizmeti sunuyor? right-arrow

  Zorlu Enerji; Eskişehir, Bilecik, Uşak, Afyon ve Kütahya’yı içine alan ve Türkiye elektrik tüketiminin yaklaşık %4’ünü gerçekleştiren Osmangazi dağıtım bölgesinde 1,5 milyonu aşkın aboneye elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır.

 • Zorlu Enerji abonelik iptali için gerekli evraklar nelerdir? right-arrow

  Sayaç seri numarası ya da abone numarası, gerçek kişi başvurusunda kimlik, tüzel kişi başvurusunda yetki belgesi, imza sirküleri, vekaletname ve şirket kaşesi, IBAN.

 • Daha farklı bir sorum var. right-arrow

  Zorlu Enerji hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.