Zorlu Enerji Elektrik Faturası Şikayetleri

(59 şikayet)
Şikayet Konuları

Berrin'in Teşekkür Mesajı

Zorlu Enerji'den Yılmaz beye ve diğer kurumlardan emeği geçen tüm gõrevlilere sorunumu 12 saat geçmeden çözüme ulaştırmalarından dolayı kutluyor ve gönūlden teşekkür ediyorum.
30 Mayıs BerrinBerrin 367

Gamze'nin Teşekkür Mesajı

Teşekkürler.
25 Nisan GamzeGamze 500

Zorlu Enerji 1+0 daireye 92 lira elektrik faturası çıkarmak nasıl bir şey? Evde sadece sürekli çalışan mini buzdolabı var onun dışında şarjlarımı dolduruyorum, kurutma makinesi bile kullanmıyorum. Geçen ay 62 l…

29 Mart BilgeBilge 1.213

İrfan'ın Teşekkür Mesajı

Müşteri temislcisi tarafından görüşme sağlandı EPDK birim fiyat 0,42 kurultan 0,53 kuruşa yükseldiğini belirtti ileri ki zamanlarda EPDK düzenleme yapınca detaylı bilgilendirme yapılarak indirime gidileceğini belirtti görüşmeden memnun kaldım çok teşekkürler iyi çalışmalar.
21 Şubat İrfanİrfan 751

Aylardır ortalama 60 63 TL'lik elektrik faturam Zorlu Enerji'den sonra her ay ortalama 10 TL'lik zamlı gelmeye başladı. Apartmanda 18 dairenin hepsi sürekli zamlı geliyor. Kafanıza göre zam yapıyorsunuz. Derhal…

20 Şubat SevcanSevcan 869

Fevzi'nin Teşekkür Mesajı

Kurumdaki bizim şikayetimizle ilgilenen "Yasemin hanım'a ilgi ve alakası için teşekkürlerimi iletiyorum. Kurumu değiştirmek ister misiniz diye bir soru vardı. Değiştirmek istemem, çünkü değiştirdiğim kurum daha mı iyi olacak. Sanmıyorum. Fakat kurumdan memnun olduğumu da söyleyemem. Benim kanaatim odur ki; bir vatandaş her ayın 01-30 arasında dilediği bir zamanda faturasını ödeyebilmeli, gelecek aya kalırsa gecikme bedeli alınmalıdır. Benim şikayet ettiğim problem az da olsa çözüldü. Benimle birlikte başka vatandaşların problemi aynı şekilde çözüldü ise güzel. Yok sadece benim problemim çözüldü, diğer vatandaşların problemi aynı şekilde duruyorsa sevinebilmem mümkün değil. Yine de Yasemin hanım ve onun gibi personelleri istihdam ettiğiniz için kurumu tebrik ederim.
15 Şubat FevziFevzi 748
1 2 3 4

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları