full-star full-star full-star empty-star empty-star
3.1/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
 • solution-like 1.325

  Şikayet Sayısı

 • solution-like %100

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Çok Hızlı

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

 • combined-icn %44

  Çözülen Şikayet Oranı

Aksigorta Rozetleri 2 rozet sahibi

 • Hızlı CevapçıBu marka şikayetlerini ortalama 12 dakikada cevaplıyor icon3

  Hızlı Cevapçı

 • 8 Yıllık ÜyeBu marka 8 yıldır Şikayetvar üyesi 8

  8 Yıllık Üye

 • Çözüm ÜreticiBu marka şikayetlerini %- oranında çözüme kavuşturmuş icon1

  Çözüm Üretici

 • En Çok Teşekkür AlanBu marka şikayetlerini %- oranında teşekkürle sonuçlandırmış icon2

  En Çok Teşekkür Alan

 • - Sektörünün En İyisiBu marka - sektörünün en yüksek memnuniyet sağlayanı icon4

  - Sektörünün En İyisi

 • En Çok Tavsiye EdilenBu marka müşterileri tarafından en çok tavsiye edilen markalardan biri icon6

  En Çok Tavsiye Edilen

 • En Çok İlgi GörenBu marka son zamanlarda oldukça popüler icon5

  En Çok İlgi Gören

Tüm Rozetleri Gör right-arrow

AksigortaÇözülen Son Şikayetler Tüm Çözülen Şikayetlere Git /right-arrow

Restoranıma kamyon çarpması sonucu hasar oluşmuştur. Gerekli bütün işlemlerimi yapıp 8 kere arayarak Exper talebinde bulundum 24 saat içerisinde geri dönüş yapılacak diyerek 1 ay geçirdiler. Hasarlı bölümden rüzgar ve yağmur giriyor müşterim oturmak istemiyor. Ama ortada ne Ak var ne Sigorta. Kaç ke...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Acentam sigortamın yaklaşık 3 aylık parasını ödemediği için tüm haklarımı kaybettim. Sistemsel bir hata var deyip aylarca beni bekletti. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Asla geri dönüş sağlanmadı. Tüm haklarımı kaybettim ve şu an tiroid hastalığım çıktı. Hastanelere bu mağduriyetim sebebiyle ...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Akbank tarafından kredi kartıma tarafınızdan beni arayarak üç yıldır işsizlik sigortası yapıyorsunuz ben üç ay önce işveren tarafından mali krizden dolayı işten çıkarıldım size baş vurdum. Yetkilileriniz benden birçok evrak istediler . Hepsini defalarca gönderdim bir aydır istedikleri bütün evraklar...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Ağustos ayında kaskolu aracıma beyan ile yaptığım kazayı ödemeyen Aksigorta'yi sigorta tahkim kuruluna verdim. Karar lehime çıktı ve 17000 TL masrafın ödenmesi için 5 haftadır atmadığım mail kalmadı. Bir meslek utanmadan nasıl icra edilir görmüş oldum. Yanından bile geçmem artık.Devamını oku

 • - Görüntüleme

Aksigorta Hakkında

1961 yılında faaliyete geçen Aksigorta, otomotiv ve sağlık başta olmak üzere pek çok farklı alanda sigorta hizmeti sunan kurumsal bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Bir Akbank yan kuruluşu olan Aksigorta, 2009 yılında Türk Ticaret Kanunu yetkileri çerçevesinde Türkiye'nin en güvenilir sigorta şirketi ödülüne layık görülmüştür. Kurulduğu yıldan bu yana sürekli büyüyen ve kendini geliştirerek sigortacılık sektöründe ilerleyen firma, Türkiye'de sigorta dendiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer almaktadır. Sabancı Holding'in de bir parçası olan Aksigorta, 2011 yılında uluslararası sigorta şirketi Ageas ile de ortaklığa giderek pazar payını genişletmeyi hedeflemiştir. Yapay zeka uygulamaları, ödüllü CRM sistemi ve kapsamlı veri merkezi dönüşüm projeleri ile marka, sigortacılık endüstrisine her daim yenilik ve gelişim getirmeyi amaçlamaktadır.

Aksigorta Ürün & Hizmetleri

An itibariyle 10 adet bölge müdürlüğü, 700'e yakın çalışanı ve 2500'e yakın acente ile hizmet veren Aksigorta, anlaşmalı kurumları aracılığıyla farklı sigortacılık alanlarında paketler sunmaktadır. Aksigorta sağlık poliçeleri, Aksağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası ve Hayata Devam sigortası olarak çeşitlenmektedir. Limitli ve limitsiz paketler arasından bireyler, ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik sağlık sigortası paketi seçimi yapabilmektedir. Aksigorta kasko sigortası, trafik sigortası ve tamamlayıcı trafik paketleri ile araçlarını sigorta altına alan bireyler, kişiselleştirilebilir paketler eşliğinde güvenli bir yolculuk yapma hizmeti temin edebilmektedir. Aksigorta sigorta paketleri arasında ev ve eşya sigortaları, zorunlu deprem sigortaları, seyahat sigortaları ve yat sigortaları da yer almaktadır. Şirket bireysel sigortacılık imkanları ile birlikte orta ve büyük ölçekli firmalara yönelik kurumsal sigorta çözümleri de sunmaktadır.

Aksigorta Yorumları & Şikayetleri

Daha önce Aksigorta üzerinden herhangi bir sigorta paketi aldıysanız, memnuniyet düzeyinizi burada yer alan Aksigorta şikayet sayfası üzerinden belirtebilirsiniz. Aldığınız pakete göre değerlendirme yapabileceğiniz bu sayfa üzerinden tüm Aksigorta yorumlarınızı bırakarak şirket temsilcilerinin dikkatini çekebilirsiniz. Bununla birlikte eğer sigorta yaptırmak istiyorsanız ve Aksigorta üzerinden bir paket almayı planlıyorsanız, yine burada yer alan kullanıcı geri bildirimlerini okuyarak müşteri tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Başta Aksigorta kasko şikayetleri olmak üzere firmanın verdiği tüm sigortacılık hizmetleri ile ilgili detaylı değerlendirmelere burada rastlamanız mümkün. Yapılan geri bildirimler yalnızca gerçek kullanıcılara ait olup Aksigorta üzerinden hizmet almayı planlayan müşterilere yol gösterme amacı ile bu sayfada derlenmektedir.

Aksigorta İletişim Bilgileri

Aksigorta şikayet hattı ile temas kurmak için şirketin 7/24 hizmet sunan 444 27 27 numaralı Aksigorta çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Diğer Aksigorta iletişim bilgileri ve Aksigorta müşteri hizmetleri için markanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, her türlü soru, görüş ve öneriniz için sunulan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Aksigorta poliçe iptali ya da Aksigorta dosya sorgulama işlemleri için markanın internet şubesinden faydalanabilirsiniz.

Aksigorta Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Aksigorta anlaşmalı kurumlarını nereden öğrenebilirim? right-arrow

  Resmi internet sitesini ziyaret ederek, size en yakın Akbank şubesine uğrayarak ya da Aksigorta çağrı merkezini arayarak anlaşmalı kurumlar listesine ulaşabilirsiniz.

 • Aksigorta'nın sigorta paketleri nelerdir? right-arrow

  Kasko Sigortası, Trafik Sigortası, Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Trafik Paketleri, Aksigorta'nın sunduğu sigortacılık paketleri arasında yer almaktadır.

 • Aksigorta müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? right-arrow

  444 27 27 numaralı Aksigorta çağrı merkezi, 7/24 hizmet vermektedir.

 • Daha farklı bir sorum var. right-arrow

  Aksigorta ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak paylaşabilirsiniz.