Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İSMEK

18100
(40 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
134 Şikayet (Son 1 yıl)
İSMEK
18100
(40 değerlendirme)
Şikayet Yaz

İSMEK Belge Alınamadı Hatası

Sinem
23 Haziran 13:47
21
İSMEK Belge Alınamadı Hatası
İSMEK Belge Alınamadı Hatası
2

Hasanpaşa İSMEK Hocasının Öğrencilerine Kotu Davranması

Seda
11 Haziran 22:17
78

İSMEK Şişli Dil Okulu Telefon Numarası Yanlış

Gökçe
10 Haziran 10:16
163

İSMEK Klima Sorunu Yaşıyoruz

Turkan
06 Haziran 09:36
103
1

İSMEK Spikerlik Ve Sunuculuk Atölyesi Mülakatında Şüpheler

Hande
04 Haziran 11:42
192

İSMEK Enstitü İBB Eğitimlere Erişim Sorunu

Şevin
30 Mayıs 09:48
84
İSMEK Enstitü İBB Eğitimlere Erişim Sorunu

İSMEK Kursunda Çay Servisi İle İlgili Düzenleme Talebi

Selma
22 Mayıs 14:57
113

İSMEK Katılım Belgesi İndirmede Boş Sayfa Çıkıyor

Glsm
20 Mayıs 00:50
73

İSMEK İspanyolca Kursi Talebim

Mehmet
19 Mayıs 13:03
122

İSMEK Aziz Mahmud Hudayi Kurs Merkezi

Gülçin
09 Mayıs 18:18
154
5
Çözüldü

İSMEK Sertifikam E-Devlet'de Görünmüyor

Yasemin
05 Mayıs 06:36
110
3
Fani
01 Mayıs 16:01
70
Fani Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

İSMEK Pendik Kaynarca Kötü Yönetim

Firdevs
15 Nisan 11:47
1.961

Maltepe İSMEK Mutfak Sanatları

Mümtaz
04 Nisan 12:23
59

İSMEK Uzaktan Eğitime Giriş Yapamıyorum

Meryem
29 Mart 17:06
1.566

İSMEK Bağlarbaşı Hizmetlilerden Şikayetçiyiz

Hacer
28 Mart 09:45
83
5
Çözüldü
Sevda
28 Mart 05:16
12

"İdareci İlknur Hanımın ilgi ve alakâsın dan ötürü çok teşekkür ediyorum."

Sevda Şikayetini Yayından Kaldırdı

Enstitü İstanbul İSMEK, Esenyurt Kıraç Bilgilendirmeme Sorunu

Aslan
23 Mart 09:25
1.304
1

İSMEK Eğitim Merkezinde Çay Servisi Sorunu

Murat
17 Mart 09:31
136
Toplam 297 Şikayet

Marka Profili

İSMEK bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
İSMEK henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İsmek telefon numarası nedir?
İsmek telefon numaraları, kurumun şubelerine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle kurs almak istediğiniz ya da bulunduğunuz ilçedeki İsmek şubesini internet üzerinden aratarak spesifik numaralara ulaşabilirsiniz.
İsmek ücretli mi?
Hayır, İsmek’te verilen eğitimlerden sertifikalara kadar tüm süreç ücretsizdir.
İsmek’te hangi kurslar var?
12 – 16 yaş arası çocuklarla erişkinlere özgü programlar farklıdır. 12 – 16 yaş arası çocuklar için kodlama, powerpoint ile sunum teknikleri, bağlama, tiyatro gibi bilişim ve sanat alanında kurslar açılır. Erişkin bireylere özgü programlar ise yabancı dil, bilişim, bahçecilik, giyim üretim teknolojisi, kuyum teknolojisi, muhasebe & finansman, cam & seramik gibi sayısız eğitim içeriğine sahip.
İsmek kursları haftada kaç gün?
İsmek kursları hafta içi ve hafta sonu gündüz tam gün 8 saat, yarım gün 3 ila 6 saat arasında açılabilmekte. Tam günlük kurslarda eğitim sabah 09.00’da başlar ve 16.00’da biter. Yarım günlük kurslar ise sabah 09.00’da başlayıp öğlen 12.00’ye doğru bitebilmektedir.
İsmek hakkında farklı sorularım var.
İsmek hakkındaki tüm soru ve sorunlarınızı buraya tıklayıp paylaşarak yorumlarınızı öne çıkarabilirsiniz.

İsmek Hakkında

İsmek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren bir hayat boyu öğrenme merkezidir. Şehrin dört bir yanında, kişisel gelişiminiz için tercih edebileceğiniz pek çok kurs açan kurum, mesleki ve sanatsal bilgilerinizi iyileştirmek, kariyerinize fayda sağlayacak derslere katılmak için de hizmet vermekte. Bu sayede istihdam edilebilirliği de arttırmayı amaçlayan İsmek, örgün eğitimi tamamlayıcı bir fonksiyona sahip olan bir yaygın eğitim organizasyonu. Aldığınız kurs ya da kursların sonunda sertifikaya da sahip olmanızı sağlayan kurum, yetişkinlere ayrı, 12 – 16 yaş arası çocuklara ayrı pek çok programa sahip. İsmek ücretli mi merak ediyorsanız, kurum eğitim aşamalarından sertifika verdiği aşamaya kadar hiçbir süreçte herhangi bir ödeme talep etmeyip tümüyle ücretsizdir. Bilişim teknolojileri, bahçecilik, gıda teknolojisi, dil kursları, hayvan yetiştiriciliği, muhasebe ve finansman, seramik ve cam, yiyecek & içecek hizmetleri, kodlama eğitimi gibi hayatın birçok alanında kurs açan İsmek, kendi internet sitesindeki üye girişi sistemi ile çalışır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz kurumun web sitesini ziyaret edebilir, tümüyle reel geri bildirimleri ise İsmek şikayet ve İsmek yorumlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.

İsmek Ne Tür Kurslar Veriyor?

İsmek’te sunulan eğitim & kurslar 12 – 16 yaş arası çocuklara özgü programlar ve yetişkin programları olarak temelde ikiye ayrılır. 12 ila 16 yaş arası için hazırlanmış programda çocukların bilişimden sanata kadar birçok alanda kendilerini yetiştirmesi amaçlanır. Kodlama eğitimi bunlardan biridir ve bu programda animasyon, bilgisayar oyunları tasarlanabilir. Scratch programı üzerinden verilen bu eğitim ile çocuğunuz gelişen bilişim dünyasına dair önemli pek çok teorik ve pratik bilgiye sahip olabilir. Photoshop, diksiyon, bağlama, tiyatro, powerpoint ile sunum hazırlama teknikleri bu alanda görebileceğiniz diğer ders ve programlardır. Erişkin bireylerin tercih edebileceği İsmek kursları içerisinde de kültür & sanattan bilişime, giyim üretim teknolojilerinden çocuk gelişimine, kuyumculuk teknolojisinden yabancı dil öğrenmeye kadar hayatın pek çok alanına dair eğitimler verilir. Örneğin, İsmek yabancı diller programında Almanca, Fransızca, Farsça, İngilizce, Arapça, Japonca, İtalyanca, Türk işaret dili gibi dersler bulunmakta. Katılımcıların seviyelerine göre farklı düzeylerde açılan kurslar, alacağınız sertifika ve eğitim sayesinde öğrenmek istediğiniz yabancı dille ilgili gelişiminizi katbekat artırabilir. İsmek el sanatları teknolojisi alanında da banyo takımları dikimi, ahşap boyama, dekoratif ahşap süsleme, iğne oyası çiçek yapımı, keçe yapımı gibi alanlarda dersler verilir. Yine erişkinlere özgü hazırlanan programlar içerisindeki bilişim teknoloji 100’ün üzerinde sunduğu program ile PC kullanma kabiliyetinizin yanı sıra bu alanda özelleştirmek istediğiniz ilgi alanlarınıza fayda sağlar. Radyo & televizyon, grafik & fotoğraf, seramik & cam, güzellik & saç bakım hizmetleri de yine İsmek programlarında görebileceğiniz belli başlı kurslar arasında.

İsmek İletişim

İsmek telefon numaraları, kurumun faaliyet gösterdiği şubelere göre değişkenlik gösterir. Bulunduğunuz ya da İsmek kursu almak istediğiniz ilçedeki şubeleri aratarak ilgili telefon numaralarına ulaşmanız mümkün. Bunun yanı sıra kurumun web adresindeki iletişim sayfasında doldurabileceğiniz bir form da bulunmakta. Ayrıca İsmek’i sosyal medya kanalları üzerinden takip ederek de güncel gelişmeleri anbean takip edebilirsiniz. Dilerseniz İsmek şikayet ve yorum sayfamızdaki tümüyle reel geri bildirimleri inceleyerek, kurumun eğitimlerinde bulunan katılımcıların değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Böylece aklınıza takılan birçok soruya birinci elden yanıt alabilir, arzu ederseniz siz de tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz. Yapılan yorumları hem İsmek katılımcılarının hem de kurumun gördüğünü bilmenizde yarar var.