Simfer Cam Ocak Şikayetleri

(271 şikayet)

Sedat'ın Teşekkür Mesajı

Geri dönüşünüz için teşekkürler. Ocak kıssa sürede yenisi işe değişti. Firmanın ilgi alakası çok iyi idi. Teşekkürler
3 g
Simfer

2013'te aldığım Simfer ocağımın büyük göz etrafı çatlamış sanki bıçakla vurulmuş gibi. En fazla kullandığım göz bile değil ama kullandığım zaman gelen çit sesler bundan kaynaklanmış. Simfer'e mail attım ama 2 g…

4 g

Ayhan'ın Teşekkür Mesajı

Kısa sürede dönüş yapıp gerekli açıklama yapıldı ve değişim yapılacağını bilgisini verdiler. Ayrıca yeni ürünlerde cam kalınlığı artırılmış. Teşekkürler.
4 g

Alev'in Teşekkür Mesajı

Müşteri hizmetlerine şikayetimi dile getirdim ve 24 saat içinde bana dönüş yaptılar ürünümü ücretsiz 7 ila 10 gün içinde değiştirileceğini bildirdiler ilgi ve alakalarına çok teşekkürler ediyorum.
08 Ekim
Simfer

Simfer set üstü cam ocak satın aldık, çalışırken üstünde ateş yanarken bomba gib…

08 Ekim
Simfer

Simfer set üstü cam Ocak 3. yılını doldurmadan bomba misali patladı. Firmanın müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüştüm. WhatsApp iletişim numarası verdiler fotoğraflarını yollamamı istediler. Fotoğrafları yoll…

05 Ekim

Harun'un Teşekkür Mesajı

Mağduriyetimi çözmek adına bu kadar hızlı ve olumlu yaklaştığız için teşekkür ederim. Müşteri temsilcisi Ayşe Hanıma açıklayıcı ve problem giderici yaklaşımdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
03 Ekim
Simfer

Simfer set üstü cam ocağım yemek yaparken o esnada kendi kendine birden patladı ve ocakta boşluk oluştu. Cam tuzla buz oldu. Gerçekten ilginç bir olay, fakat camlı ocaklarda böyle bir sorun olduğunu söylüyorlar…

02 Ekim

Beytullah'ın Teşekkür Mesajı

Simfer müşteri hizmetlerinin ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Camı patlayan ocağım yenisi ile değiştiriliyor Böyle bir şey beklemiyordum Simfer firmasınada çok teşekkür ederim.
02 Ekim

Pinar'ın Teşekkür Mesajı

Merhaba Şikayetimle çok hızlı ilgilenildi hemen çözüm bulundu. Bu süreçte iki farklı kişi ile görüştüm her ikisi de çok ilgili ve kibarlardı. Set üstü ocağımın ücretsiz değişimi sağlanacak. Konuyla ilgili çok çok teşekkür ederim.
30 Eylül

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön