Yıldız sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Yıldız
02 Mart 17:50
28

Samsung WW10N644RPXIAH model çamaşır makinemin deterjan haznesinin alt kısmında yaklaşık bir yıldır çürüme sorunu yaşıyorum. Makineyi Adana’da kullanıyorum ve garanti kapsamında olmasına rağmen, yetkili servise başvurduğumda sorunun kullanıcı hatası olduğu belirtilerek yardımcı olunmadı. Sorun sürek...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 73 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 11000 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |