Kurutmalı Çamaşır Makinesi Bakım Talebi Sürekli İptal Ediliyor Ve Bilgilendirme Yok



Samsung WD90K6410OS/AH model çamaşır makinem 6 yıllık olmasına rağmen 26 Ocak tarihinde çalışırken kazanı göbekten kırıldı. Yetkili servis, kazanla birlikte 7–8 parçanın değişmesi gerektiğini ve bunun için yaklaşık 22.000 TL masraf çıkacağını iletti. Mecburiyetten, hızlıca yapılır umuduyla onaylamak...
Samsung markasını, piyasadaki diğer ürünlere göre daha kaliteli olacağını düşünerek ve uzun ömürlü bir kullanım beklentisiyle yüksek fiyat ödeyerek tercih ettim. Ancak WD90K6410os/AH model çamaşır makinemin küçük ön kapağını tutan demirde, neredeyse hiç kullanmamama rağmen çürüme meydana geldi. Bu d...

2018 yılında aldığım Samsung Eco Bubble 9 kg yıkama, 6 kg kurutma özellikli çamaşır makinemin (Model: WD90K6410OS/AH) kapağında arıza meydana geldi. Kayseri/Melikgazi’deki yetkili servis, kapak değişimi için önce 9.500 TL, ardından 8.500 TL fiyat verdi. Sadece motor garantisi devam eden cihazım için...

2019 yılında Samsung çamaşır makinesi evlenirken almış bulunduk. Kesinlikle alınmaması gereken bir marka. Makine kendi kendini durduruyor, manuel olarak start veriyoruz. Öyle çalışıyor. Belli bir süre sonra yine duruyor. Servisi aradık, 10 bin TL karşılığında ana kartı değişecek dediler. Araştırma s...
Samsung Eco Bubble çamaşır makinem sıkma yaparken gürültü yapıyordu. Kayıt oluşturdum gelip arıza tespiti yaptılar 500₺ aldılar. Kazanın değişmesi gerektiğini söylediler 11.330₺ kazan parası aldılar. Kazanı taktılar gittiler makine çalışmadı. Tekrar makine çalışmıyor diye kayıt oluşturdum tekrar gel...

Samsung WD90K6410OS/AS model çamaşır makinemin 2025 yılına kadar ek garantisi bulunmaktadır. İki kapağı bulunan makinenin ikinci küçük kapağındaki contadan su kaçırdığını gördüm ve durumu servise bildirdim. Servis, gelip arızaya bakmadan kullanıcı hatası olduğunu belirterek ücretli değişim olacağını...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 650 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 73 dB |
| Su Tüketimi | 54 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |