
Samsung Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor 1 Ay Olmadı Aldım Ürünü
Samsung markadan tüm beyaz eşyalarımı aldım ama bulaşık makinem hiç temiz yıkamıyor en yoğun programda çalıştırmama rağmen servisi aradım kaç defa ilgilenmediler 1 ay bile olmadı iade etmek istiyorum ama yardımcı olmuyor. Bulaşık makinesi kurulama bile yapmıyor sıcak suyu bile tam ısınmıyor servis g...
Samsung Hasarlı Ürün Teslim Etti. Değişim Yapmıyor.

Samsung resmi sitesinden çeyiz için beyaz eşya aldım; televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi. Ürünlerin kutu garantili olduğu ve kutuyu servisin açması gerektiği belirtildi. Düğüne az bir süre kala servisi çağırdık. Servis kutuyu açtığında çamaşır makinesinin üstünde bir delik olduğunu v...
Samsung Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor

28.04.23'de Elazığ batı elektronics Samsung bayisinden aldığımız bulaşık makinesi alındığından beri yıkanan bulaşıkların %80'i kirli bir şekilde çıkıyor. Bardaklar buğulu, tabak kaşık vs. Hiç temizlenmemiş durumda oluyor. Defalarca Samsung servisi ve genel merkezine bu durumu iletmemize rağmen hiçbi...
Samsung Kategorileri
- Adaptör 112
- Akıllı Kumanda 447
- Ankastre Fırın 72
- Ankastre Ocak 37
- Ankastre Set 20
- Bilgisayar 207
- Bluetooth Kulaklık 211
- Bulaşık Makinesi 1.399
- Buzdolabı 3.738
- Çamaşır Makinesi 3.884
- Davlumbaz 27
- Derin Dondurucu 74
- Dikey Süpürge 379
- Elektrikli Süpürge 318
- Fotoğraf Makinesi 10
- Frın 1
- Hafıza Kartı 61
- Hoparlör 113
- Kamera 353
- Klavye 54
- Klima 4.669
- Kulaklık 767
- Kurutma Makinesi 512
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 298
- Laptop 36
- Mikrodalga Fırın 139
- Monitör 532
- Mouse 4
- Ocak 105
- Projeksiyon Cihazı 57
- Robot Süpürge 175
- Ses Sistemi 148
- Set Üstü Ocak 11
- Soundbar 105
- SSD 60
- Şarj Aleti 352
- Televizyon 13.665
- Uydu Alıcısı 43
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 46 dB |
| Su Tüketimi | 12 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Sınıfı | 1.05 kWh |
| Program Sayısı | 6 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |





