Garanti Bitimi Sonrası Buzdolabı Servis İhmali Ve 5000 TL Peşin Ücret




Profilo marka BD2155LFNN/06 model buzdolabını yaklaşık 3 yıldır kullanıyoruz ve bu süre içinde aynı sorunla 4 kez karşılaştık. Buzdolabı normal soğutma yapması gerekirken içindeki bütün ürünleri donduruyor, gıdalar kullanılamaz hale geliyor ve her seferinde ciddi maddi kayıp yaşıyoruz. Bu süreçte b...

Profilo BD2155LFNN model buzdolabımı Şubat 2025’te satın aldım ve Ekim 2025’te buzdolabımda termostat arızası meydana geldi. Garanti kapsamında olan, borcu dahi bitmemiş yeni bir buzdolabında bu tür bir arıza yaşanması kabul edilemez. Şikayetvar’daki yorumlara baktığımda, bu modelde birçok kişinin a...

2022 tarihinde aldığım bir buzdolabına 7. ayda, 9. ayda, 11. ayda ve yine 2024 8. ayda servis geldi. 2 kere kart programlama, 2 kere termostat değişimi, defrost rezistans değişimi yapıldı. Dolabın değişmedik bir parçası kaldı sanırım. Bu nasıl İSKİ? 3. ayda arızalanan ürünün üretim hatası varken ben...

Buzdolabının alt kısmının yeterli soğutmadığına dair oluşturduğumuz servis başvurusu kapsamında gelen ekip, dolabın normal olduğunu söyleyip gitmişti (Tahmini Şubat 2024)... 2024 Mayıs ayı içerisinde aynı sebeple oluşturduğumuz servis kaydı üzere gelen ekip; daha detaylı incelemelerde bulundu, Testo...

Profilo buzdolabı aldık. Hasırcıoğlu AVM'den bozuk çıktı, hiç ilgilenen yok. 10 gün oldu. Bu duruma bir çözüm bulunmazsa, durumu haber yapacağım ve buzdolabını AVM'nin önünde parçalayıp internete yükleyeceğim. Bu nedir böyle? Oyalayıp duruyorsunuz. Malzemelerimiz bozuldu, sonuna kadar hakkımızı aray...
Profilo buzdolabım aşırı don yapıyor. 2 ay önce gelmişlerdi tekrar oldu tamamen değişilmesini istiyorum. Motorunda sorun var denildi yapıldı fakat 2 ay sonra tekrar aynı durumu yaşadım tüm ürünlerim hep battı acilen bakılmasını ve değişilmesini istiyorum.
Hala garantisi devam etmekte olan Profilo buzdolabımın üzerinde hiçbir kimyasal ürün kullanılmamasına rağmen sebebi belli olmayan hareli lekeler oluştu. Nemli bez ile giderilmemesi bir yana günden güne lekelerin varlığı artmaya devam ediyor. Mevcut durum için markadan servis gelmesini garantim gereğ...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 745 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 453 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 118 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |