Simge sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Kumtel Airfryer İç Sepeti Soyulmuş, Yedek Parça Bulunamıyor

Simge
23 Mayıs 02:19
9

| Güç | 1800 W |
| Derinlik | 33.2 cm |
| Genişlik | 42.2 cm |
| Yükseklik | 36 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Hızlı Pişirme, Kızartma Sepeti, Kolay Temizlik, Otomatik Kapanma, Pratik Kullanım |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Hazne Kapasitesi | 8.5 lt |
| Pişirme Teknolojisi | Sıcak Hava İle Pişirme (Air Fryer) |
| Çıkarılabilir Hazne | |