Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
tam yıldız tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız 3.6
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
BTCTURK ile ilgili bir şikayetin mi var?

BTCTURK Hata

2.500 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
169
10 saat önce

BTCTURK Kod Yanlış Uyarısı

Ben şifremi değiştirdim, e-mailime kod gelecekti ve geldi. Ben kodu yazdım ama kabul etmiyor. Girdiğiniz cihaz doğrulama kodu hatalı diyor. Bana gelen kodu girdiğim halde böyle bir şey diyor, bu nedenle anlamadım. Hesabıma giremiyorum. Yardımınızı istiyorum.

profile
Hasan sonuçtan çok memnun
Hasan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
523
1 hafta önce

BTCTURK'ten Yapılan Polymath Coin Transferi Sorunu

2 gün önce BTCTURK'ten Polymath coin transferi yaptım, ancak transferim Colingecko'ya yapıldı ve hesabıma hiçbir şey gelmedi. Bu konuda yardımcı olmanızı rica edecektim. Ayrıca mobil uygulamasını yükledim, ancak orada da karşımda herhangi bir muhatap bulamadım. Yardımcı olmanızı bekliyorum.

profile
Gul sonuçtan çok memnun
Gul Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
693
2 hafta önce

BTC Türk Ağ Hatası

Bitget üzerinden BTC Türk'e USDT gönderirken yanlışlıkla Bitget-Arbitrum ağını BTCTURK-Avax ağını seçtim. Bitget müşteri hizmetleri bu durumda BTCTURK'e ulaşmamı ve onların bu parayı hesaba iade edebileceğini söyledi. Fakat BTCTURK ile görüşme sonrasında durumun olumsuz değerlendirildiğini öğrendim....

BTC Türk Ağ Hatası
profile
Ahmet'in Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“Teşekkür ederim sorun çözüldü”

Ahmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.058
08 Mayıs

BTCTURK Telefon Numarası Değişikliği

Telefon numaram değiştiği için hesabıma giriş yapamıyorum. Numara değiştirmek için tüm adımları uygulayıp tüm kullanıcı bilgilerini yazıp onaylasam bile sistem en sonda hata veriyor. Uygulamayı bu yüzden yaklaşık 1 yıldır kullanamıyorum. Yeni hesapta oluşturamıyorum.

profile
1.806
30 Nisan

BTCTURK Giriş Yapamıyorum Uygulamaya

BTCTURK Pro uygulamasına giremiyorum. Güvenli internet çıkıyor. İptal ettim tekrar girmeye çalışıyorum ama gene hata veriyor. Kaç defa denedim olmadı hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Kaç aydır kullandım. Sıkıntı yoktu bir anda oldu.

profile
1.697
27 Nisan

BTCTURK Piyasa Satış Farkı

Başka borsalarda fiyatı 5.28 $ olan üni coini BTCTURK piyasa alışından 5.55$ a sattı. Daha önce de piyasa tercihiyle çok almışlığım var. Mesela göstergedeki fiyat 5.2812 ise 5.2850 den satabilir ancak bu çok uçuk bir fark. Umarım sistem hatasıdır. Acil dönüş bekliyorum. Lütfen yardımcı olun.

BTCTURK Piyasa Satış Farkı
BTCTURK Piyasa Satış Farkı
profile
2.024
24 Nisan

BTCTURK Hesabıma Giriş Yapamıyorum.

BTCTURK hesabıma giriş yapamıyorum. Mailime kod gelmesine rağmen şifremi değiştirmeme rağmen hata veriyor kaç kere form gönderdim fakat arayan olmadı. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini istiyorum. Yaklaşıl iki haftadır BTCTURK hesabıma giremiyorum.

profile
1.931
22 Nisan

BTCTURK Telefon Numarası Değişikliği

BTC Türk telefon numaramı değiştirdiğim için giremiyorum. Talep formu doldururken sürekli hata veriyor ve işlemi bitirmemi engelliyor. Bir numara değişikliği işlemi bu kadar zor olmamalı. Nasıl olacak yetkili biri yardımcı olsun bu durumun çözülmesini istiyorum.

profile
2.280
20 Nisan

BTCTURK Borsası Manipülasyon Yapıyor

BTC Türk borsasında Poly coin fiyatlamasında manipülasyon olduğunu düşünüyorum. Küresel piyasada coin fiyatı %6 artarken, BTC Türk'te aynı coin %3 düşüş gösteriyor. Müşteri hizmetleri, fiyatlandırmaların alım satımla ilgili olduğunu söyleyip, hiçbir güncelleme yapmadan başından savma bir şekilde yan...

BTCTURK Borsası Manipülasyon Yapıyor
BTCTURK Borsası Manipülasyon Yapıyor
profile
942
05 Nisan

BTC Türk Yetersiz Bakiye Hatası

Merhaba BTCTURK hesabımda mevcut coinleri alabilecek yeterli bakiyeye sahip olmama rağmen coin alamıyorum. Sürekli hesabınızda yeterli bakiye yok iletisi vs alıyorum. BTC Pro'ya girdiğim zaman miktar ne olursa olsun bakiye yetersiz diyor. Ne yapmam gerektiği konusunda Lütfen yardımcı olur musunuz. T...

profile
995
02 Nisan

BTC Türk Para Transferi Gerçekleşmedi!

31.03.2023 tarihinde BTC Türk hesabına para gönderdim. Ancak üzerinden 48 saat geçmesine karşın para hesabıma geçmedi. Gönderdiğim hesaba da geri dönen bir para bulunmuyor. Transfere ilişkin görsel kayıtlarım mevcut. Bu konuda yaşanan hatanın giderilmesini istiyorum.

profile
378
30 Mart

Btcturk Hatalı Kar ,zarar Tablosu

BTC Türk alım satım işlemlerinde ekranı güncelleseniz bile zaman zaman hatalı gösteriyor, kar gösterip dikkat etmezseniz satış yapıyorsunuz ve zarar yazıyor. Kaç defa canlı destek aldım hatta en son canlı desteğimde fazla muhatap olmamak için, kullanıcının kardeşiyim dedim. Bu sefer de hesap kapatıl...

profile
1.177
28 Mart

BTCTURK 4440611 Numaralı Telefondan Başka Bir Şahıs İçin Arandım

Az önce Gün içerisinde birkaç defa WhatsApp yeni cihaz kodu geldi talep etmediğim halde. Daha sonra 4440611 numaralı telefondan arandım. Arayan kişi f*** isimli şahsa hitaben konuşmaya başlayınca ismimin o olmadığını belirtip kapattım. Bundan sonra CEPŞİFRE'den tek kullanımlık şifre geldi yine talep...

profile
633
21 Mart

BTCTURK  Pro stop Girilemedi Hatası Veriyor!

BTC Türk Pro stop girilemedi hatası veriyor alış fiyatının altında emir vermeme rağmen hala aynı hatayı yapmakta uzun zamandır BTC Türk Pro yu kullandım her zaman olduğu gibi değil bazen yapıyor BTCTURK Pro' dan bununla ilgili çözüm istiyorum sürekli elimizde mi bekleyeceğiz?

profile
1.127
15 Mart

BTCTURK Pro Uygulaması Hata Veriyor Giremiyorum

BTC Türk girilmiyor... Sayfa Ana yüzü harici açılmıyor, güncelleme de yaptım bir türlü giremiyorum Web sayfalarında problem var onlarda hatalı sayfa uyarısı veriyor acil bir çözüme kavuşmanın yolu var mıdır. İlgilenirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

profile
626
23 Şubat

BTCTURK Para Yatıramıyorum Sorun Var

2haftadır para yatıramıyorum para yatırmak istediğimde değişik bir hata ile karşı karşıya kalıyorum desteğe yazıyorum bizde sorun olmadığını bankam da sorun olduğu söylüyorlar bankayı arıyorum bizde sorun yok yatırım yapmak istediğiniz şirkette sorun var diyorlar hanginize inanmam gerek acaba

Marka Profili

BTCTURK, 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

BTCTURK, 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97
Marka Karnesini Gör