Buzdolabım Üst Bölümde Gıdalar Donuyor, Ücretsiz Onarım Talep Ediyorum

Yaklaşık 5 yıl önce Batıkent Bosch mağazasından aldığım XXL alttan donduruculu buzdolabımın üst kısmı yaklaşık 15 gündür sebzeleri ve diğer gıdaları d...

Yaklaşık 5 yıl önce Batıkent Bosch mağazasından aldığım XXL alttan donduruculu buzdolabımın üst kısmı yaklaşık 15 gündür sebzeleri ve diğer gıdaları d...

Bosch marka XXL model buzdolabımızın dış yüzeyinde yaklaşık 4–5 aydır kendi kendine bir renk solması problemi yaşıyoruz. Ürünü yalnızca nemli bezle, son derece hassas şekilde temizlememize rağmen boyasında bariz bir solma ve renk atması oluştu ve bu durum zaman içinde giderek yayıldı. Bu sorun sonr...

5 yıl önce iki adet Profilo XXL buzdolabı aldım ve her ikisi için de 7 yıl ek garanti yaptırdım. Ancak buzdolapları daha bir yıl dolmadan alt ve üst bölmeleri soğutmamaya başladı. Garanti kapsamında kartı değiştirildi fakat sorunlar devam etti. Bu nedenle her iki Profilo XXL buzdolabımı da kullanmak...

Ben Bosch marka XXL buzdolabı aldım. Garanti süresi içerisinde buzdolabının alt ve üst dış kapısının birkaç yerinde içeri çöktüğünü fark ettim. Muğla Ortaca yetkili servisi aradım. İlk genel eleman bunun garanti kapsamında olmadığını ve 6.000 TL karşılığında değiştirileceğini söyledi. Ben de bizden ...
Bosch marka inox buzdolabımın kapağında oluşan paslanmalara Bosch yetkili servis elemanı 3 yıllık garanti kapsamında olan ürünümün kapak kısmının garanti kapsamına girmediğini, istersem 8500 TL ücret karşılığında değiştirilebileceğini söyleyerek yardımcı olmadı. Sorunum hala giderilmedi. Şikayetimin...

Bosch marka XXL buzdolabı aldım. Ancak buzdolabı soğutmak yerine ısı yayarak dolaptaki yiyeceklerin küflenmesine neden oluyor. Servise başvurdum. Servis sorunu çözemedi. Bosch yetkili firması konuyla ilgilenmiyor. Dolabımı değişmiyor. Aylardır bu konuyla ilgili çözüm sunmuyor. En son Tüketici Haklar...

Bosch XXL buzdolabı. Sebzelik bölümü sulanıyor. 15 gün peynir dayanmıyor. Gelen servis elemanları hiçbir şey yapmıyor. Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor pişmanım pişmanım pişmanım. Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim. Adamlar beni bezdirdi. Konya yetkili servisi Bosch mu kaçın.
Bosch marka XXL buzdolabını aldığım günden beri şikayetler bitmiyor. 2016 yılından beri servis geliyor ama hiçbir şekilde sorun çözülmüyor. Şimdi de dolaptan garip garip sesler geliyor. Bütün sebze ve meyveyi çürütüyor. Lütfen yetkili kişiler iletişime geçsin.
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Gri |
| Derinlik | 840 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 860 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 631 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 152 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |