Sinan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Buzdolabının Üst Bölümü Soğutmuyor Ve Servis Randevusu Bilinçsiz İptal Edildi

Sinan
31 Ocak 18:18
554
buzdolabinin-ust-bolumu-sogutmuyor-ve-servis-randevusu-bilincsiz-iptal-edildi-1.docx

Bosch servis hizmeti ile Adana'da ciddi sıkıntı yaşadım. 28.12.2024 cumartesi tarihinden itibaren Bosch iletişim merkezini arıyorum. Arama nedenim Bosch marka kgn86aı42n model no-frost buzdolabımın alttaki buzluk kısmı çalışırken +4 buzdolabı kısmının çalışmamasıydı. 30.12.2024 tarihinde 15:00-17:00...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 840 mm |
| Genişlik | 860 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 619 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 140 lt |