Garanti Kapsamındaki Buzdolabında Ses Sorunu İçin Ücret Tehdidi


Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi


Bosch marka kgn model buzdolabımın kurulumu için İstanbul Esenyurt adresime bugün 10.00–12.00 saatleri arasına servis randevusu aldım. Verilen saat aralığında ne gelen oldu ne de arayan, her aradığımda ise farklı bahanelerle oyalandığımı ve doğruyu söylemediklerini düşünüyorum. Servise işiniz düştüğ...

2021 yılında aldığım Bosch buzdolabı, 2024 yılına gelindiğinde dolabın içinde komple sararma var. Servis, tüketici kusurlu diyor. Ayrıca dolap değişimi için benden 24 bin TL istiyorlar. Bu durumda ne yapmalıyım? Eğer ki ben kusurlu isem neden benden para istiyorlar? Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba Bosch marka buzdolabını alalı 9 yıl oldu. 9 Yıldır çok memnundum ama ne yazık ki 10 gün önce servis geldi 2 parça değiştirdi 5500 TL ücreti al...

01.04.2024 tarihinde https://www.bosch-home.com.tr üzerinden vermiş olduğum kgn46uwf0n ürün kodlu buzdolabı siparişime ilişkin web sitesinde kargoya verildiği görülmüştür. 02.05.2024 tarihinde lojistik firma tarafından aranarak kargomun kaybolduğu bilgisi verilmiştir. 02.05.2024 tarihinden bu yana B...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 670 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 388 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 108 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |