
Kurulum Hataları Ve Yanıltıcı Bilgilendirme

Bosch'tan Bosch Climate CL2000U W 35 E A++ 12000 BTU Duvar Tipi klima aldım. Yetkili servis geldi ve kurulum yaptı. Hem klimayı tam terazide takamadılar hem de vakumlama işlemi yapmadılar. Bunu dile getirdiğimde ise 'Abi, bu klimalarda vakumlama yapılmıyor.' dediler.
Bosch Klima Kurulumunda Yaşanan Sorunlar

Bir ay önce Trendyol üzerinden Bosch'tan klima aldım. Bir aydır yetkili servis gelip kurulum yapmıyor. Geleceğiz deyip telefonu engellediler. Bosch pişmanlıktır. Arçelik, Beko gibi firmalar 2 günde kurulum sağlıyor. Bosch servisi bir aydır bir klimayı kuramadı. Bosch böyle bir firma ve çalışan ele...
Bosch Hayal Kırıklığı Ve Pişmanlık

Bosch climate cl2000u Ürünü markanıza ve teknik desteğinize güvenerek aldım ancak maalesef çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Klima elime ulaştıktan sonra kurulum için yetkili servislere ulaşmak neredeyse imkansız oldu. Ulaştığımda ise sadece 10 gün sonrasına randevu verebileceklerini söylediler...
Bosch Klima Montajına 38 Gün Sonraya Gün Verdi

Bosch markasından 24 Temmuz 2024 tarihinde teslim aldığım klimanın montajı için yetkili servis İzser İklimlendirme ile görüşme gerçekleştirdiğimde 38 gün sonraya (30 Ağustos 2024) montaj tarihi verildi. Bu durumu Bosch müşteri ilişkilerine bildirmek için yaptığım görüşmede dalga geçer gibi yapabilec...
Bosch Yetkili Servis Mağduriyeti

20 Temmuz'da e-ticaret sitesinden aldığım "Bosch climate cl2000u 12000 BTU klima tarafıma teslim olunduğu halde yetkili servis 1 ay sonrasına kurulum için gün veriyor! Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde bana yardımcı olmadılar elimizden gelen bir şey yok deyip bizi çaresiz bıraktılar! İade edeceğim...
Bosch Marmara Bölge Sorumlusunun Sorumsuzluğu
Bosch markalı almış olduğum klimanın bayi ertesi gün teslim etmesine rağmen, Bosch mağazaları çalışıyorken Bosch firması onlar kadar ilgili ve çözüm odaklı değiller. Özellikle 'Marmara Bölge Sorumlusunun' keyfi kararlarıyla müşterileri ve onlar için çalışan yetkili hizmet sağlayıcıları müşterilerle ...
Bosch Klima Servisi İşini Yapmıyor
02/06/2024 tarihinde Hepsiburada.com'dan Bosch marka klima aldım. 03/06/2024 tarihinde teslim edildi ancak Bosch yetkili servisi Asser Ahmet Sipahi Teknik Servis 14 gün sonra gelerek, yaşamış olduğum üst sınıf bir sitede hazır gizli klima tesisatı 18.000 BTU'luk olmasına rağmen, yeni aldığım 12.000 ...
Bosch Klima Kurulum Krizi

4.06.2024 tarihinde Ümraniye son durak Bosch bayisinden, en geç 8.06.2024 tarihinde kurulum sözü alarak klima satın aldık. Bu hafta pazartesi gününden beri, gerek yetkili servis gerek bayi gere servisin kendi numarasından, yarım saate geliyoruz, bu akşam geliyoruz, şu an yoldayız size geliyoruz şekl...
Bosch Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 18
- Ankastre Fırın 714
- Ankastre Ocak 350
- Ankastre Set 239
- Aspiratör 72
- Blender 187
- Blender Seti 108
- Buhar Kazanlı Ütü 84
- Bulaşık Makinesi 2.577
- Buzdolabı 5.246
- Çamaşır Makinesi 5.813
- Çaycı 56
- Çeyiz Paketi 118
- Davlumbaz 337
- Derin Dondurucu 239
- Dikey Süpürge 2.696
- Düdüklü Tencere 1
- Ekmek Kızartma Makinesi 6
- Elektrikli Süpürge 1.003
- Fırın 145
- Filtre Kahve Makinesi 80
- Halı Yıkama Makinesi 1
- Hamur Yoğurma Makinesi 277
- Hava Temizleyici 1
- Kahve Makinesi 41
- Kahve Öğütücü 13
- Katı Meyve Sıkacağı 3
- Kettle 7
- Kıyma Makinesi 38
- Klima 664
- Kombi 27
- Kurutma Makinesi 1.507
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 113
- Mikrodalga 48
- Mikser 31
- Mini Fırın 54
- Mutfak Robotu 106
- Narenciye Sıkacağı 3
- Ocak 432
- Rondo 14
- Saç Düzleştirici 1
- Saç Kurutma Makinesi 3
- Set Üstü Ocak 95
- Su Arıtma Cihazı 37
- Su Sebili 258
- Süpürge 355
- Şofben 7
- Televizyon 10
- Termosifon 20
- Tost Makinesi 65
- Türk Kahvesi Makinesi 32
- Ütü 39
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 194 mm |
| Gaz Tipi | R32 |
| Genişlik | 805 mm |
| Filtreleme | Cold Catalyst Filtre, Yüksek Yoğunluklu Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 285 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 13.000 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 12.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 55 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.088 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.213 kW |





