Şeyma sonuçtan hiç memnun değil
Altus Servis Kötü, İlgili Yok

Şeyma
02 Mart 10:32
1.945

Altus marka çamaşır makinesini yaklaşık 5 ay önce aldığımızdan beri makine aşırı derecede ses yapıyor ve yerinden oynuyor. Çalışma esnasında hem şiddetli şekilde sallanıyor hem de adeta yerinden fırlayacak gibi oluyor, sağa sola duvara vuruyor ve hiçbir şekilde sabit durmuyor. Bu durum ilk günden be...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Brushless |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |