Samsung Çamaşır Makinesi Arızası

Mesut
15 Şubat 2025 19:45
1.275


Samsung eko bubble çamaşır makinesine garantisi devam ettiği halde 4160 TL para ödemesi yapılıp kazanı değişti ama aynı sıkıntı devam ediyor. Makine çalışırken yerinden oynuyor. Servis kaç gündür geleceğiz dedi ama gelen yok. 10 gündür makineyi kullanamıyorum.
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 550 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Program Sayısı | 14 |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 devir |