Samsung Jet 75e Kapanma Sorunu



Samsung bayisinden beyaz eşya alımı sırasında kampanya kapsamında hediye olarak verilen Jet 75 Pet dikey süpürgeyi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. 25.11.2025 tarihinde süpürgeyi çalıştırmak istediğimde ekranda “tıkalı” uyarısı verdi ve o andan itibaren asla çekmemeye başladı. Cihaz çalışırken ekrand...

Samsung'dan alınan dikey süpürge arıza sonucunda servis geldi. Değişim talebi uygulandı. Kabul edildi fakat bölüm aradı, 2 saniye telefon çaldı ve kapandı, cevap vermeye fırsat olmadı. Geri dönüş zaten sağlayamıyoruz. 2024 Aralık ayı sonlarında arızadan dolayı talep oluştu, gün oldu. 12.01.2025 hale...

30.09.24 tarihinde Hepsiburada'dan sipariş ettiğim Samsung Jet 75E dikey süpürge, 1 Ekim Salı günü elime ulaştı. Ürünü çok dikkatli ve temiz kullanıyordum. Her süpürmeden sonra temizliğini gerçekleştiriyordum. Henüz 21 gündür kullandığım ürünü toplam 10 kez çalıştırmışımdır. 22 Ekim Salı günü ürünü ...

24.11.2023 tarihinde Vatan Bilgisayar Van şubesinden Samsung Frame TV satın aldım. Üzerinde hediye ürün olarak Samsung Jet 75SE dikey süpürge verileceği belirtilmişti. Ürün, mağazadan değil, Samsung tarafından en fazla bir ay içerisinde adresime gönderileceği söylendi. Bir ay sonra Samsung müşteri h...
| Su Haznesi | |
| Tutma Yeri | |
| Toz Haznesi | |
| Emiş Gücü | 200 W |
| Emiş Türü | Kuru |
| Ses Seviyesi | 86 dB |
| Toz Torbası | |
| Siklon Filtre | |
| Park Pozisyonu | Dikey |
| Süpürge Türü | Şarjlı Süpürge |
| Süpürge Yapısı | Dikey |
| Çalışma Süresi | 60 dk |
| Motor Gücü (En Yüksek) | 550 W |