Garanti Uzatma Bilgilendirmesi Yapılmadığı İçin Mağduriyet
Profilo marka 9 kg çamaşır makinesi ve yanında bir de kurutma makinesi satın aldım. Çamaşır makinemin garantisini 1 yıl uzattım; ancak bu uzatma ile i...
Profilo marka 9 kg çamaşır makinesi ve yanında bir de kurutma makinesi satın aldım. Çamaşır makinemin garantisini 1 yıl uzattım; ancak bu uzatma ile i...

Profilo marka çamaşır makinesi için garanti kapsamında servis talep ettim. Arızayı daha önce kendim tespit edip ne olduğunu söylediğim halde, gelen servis makinenin su pompası hortumunun garantiye girmediğini ve ücretli değişeceğini belirtti. Buna itiraz edince arıza tespit ücreti talep ettiler. Gar...

Profilo marka çamaşır makinesi aldık 3 yıl önce. Garantisi 3 yıl. Neyse 2 yıl sonunda makineden ses gelmesi sebebiyle arıza kaydı oluşturduk. Servisin gelip ürüne bakmadan eşimin arızayı anlatmasıyla servise gelen arkadaşın teşhisi koyması bir olup çok fazla çamaşır atıyorsunuz o zaman deyip gitmiş....
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 560 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 73 dB |
| Su Tüketimi | 49 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 5 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 900 |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dk |
| Kırışıklık Önleme | |