Profilo İnceleme Yapılmadan Kesilen 900 TL Servis Ücreti İadesi Gerekiyor

Profilo marka BM5221EG model, yaklaşık 10 yıllık bulaşık makinem için 30 Ocak 2026 günü Çayırova / Kocaeli adresime çağrı merkezi üzerinden servis kay...

Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi

Profilo marka BM5221EG model, yaklaşık 10 yıllık bulaşık makinem için 30 Ocak 2026 günü Çayırova / Kocaeli adresime çağrı merkezi üzerinden servis kay...
Profilo bulaşık makinesi satın almak istemiştim. Bunun için Profilo mağazası İbrahimli Şubesi ile iletişime geçtim. Müşteri varken telefonu kapattılar. Geri dönüş yapacaklarını söylediler ancak direkt olarak geri dönüş yapmadılar. Bir sonraki gün tekrar aradığımda, fiyatlarla ilgilenen hanımefendini...

Tunceli Merkezde evimi su basması nedeniyle Profilo bulaşık makinem arıza (E20) yapmış olmasından dolayı Profilo Tunceli yetkili servisini aradım ve bana 3902 TL fiyat verdiler. Ödemeyi yaptım ve bulaşık makinemi geri aldım. Fakat daha iki hafta geçmeden bu seferde E25 hatası verdi. Tekrar aradım ve...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 12 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ses Seviyesi | 52 dB |
| Su Tüketimi | 14 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 1.02 kWh |
| Program Sayısı | 5 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A+ |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |