Teslim Günü Tespit Edilen Kusurlu Profilo Buzdolabının Değişim Talebi Reddedildi

Ankara Etimesgut Eryaman Park Gimsa AVM Profilo mağazasından Profilo BD2076WEXN model buzdolabı satın aldık. Ürün 14.03.2026 tarihinde teslim edildi v...

Ankara Etimesgut Eryaman Park Gimsa AVM Profilo mağazasından Profilo BD2076WEXN model buzdolabı satın aldık. Ürün 14.03.2026 tarihinde teslim edildi v...

28.02.2026 tarihinde Profilo.com üzerinden Hatay Antakya adresine teslim edilmek üzere 1121482759 numaralı buzdolabı siparişi verdim. Ödemeyi 53.760 TL olarak kredi kartı ile yaptım. Ardından 02.03.2026 tarihinde siparişimin iptal edilmesini talep ettim, ancak sistemde hâlâ "siparişiniz alındı" olar...
Alalı ancak 3 ay olan Profilo BD2076WEXN model buzdolabı birden soğutmayı kesti. Müşteri hizmetleri, dereceyi yükseltip 8 saat beklememizi söyledi ve bu sürede dolaptaki tüm ürünler eridi, bozuldu. Sonrasında gelen servis, ana kartın yandığını belirtti ve parça siparişi verdiklerini, ne zaman gelece...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 800 mm |
| Genişlik | 750 mm |
| Su Sebili | |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 542 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 124 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |