Praticar

Praticar

3 ŞİKAYET
1 TEŞEKKÜR
%80 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 33%
  • Cevaplama hızı: 72 saat
Şikayet Konuları

Saliha'nın Teşekkür Mesajı

Praticar dan Can bey şikayetim üzerine arayıp konuyu takıp ettiğini iletti ve gecikmelide olsa arabımızı teslim aldık, gecikme sürecinde anlaşma gereği geri ödeme yapıldı. Gökhan bey lojistik departmanından düzenli bilgi akısınıda sağladı, keşke bu kadar çığrından çıkmadan zamanında gelseydıde bu sıkıntıları yasamasıydık. Şikayetten sonraki süreç daha saglıklı ilerlediği için teşekkür ederim.
05 Eylül SalihaSaliha 120

Muğla, Fethiye'den otomobilimi İstanbul'a getirmek için İkinciyeni.com sitesinden lojistik destek aldım. Anadolu Gurubuna ait firma yine aynı guruba ait Praticar isimli hizmet yeterliliği olmadığını anladığım bir firma üzerinden işleme başladı. Aracımı 25.07.2019 tarihi…

05 Ağustos ZaferZafer 189

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

20 Nisan GüneyGüney 321

Sami'nin Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

26 Eylül 2018 SamiSami 784

Praticar Hakkında

Aracınızın ihtiyaçlarını sizler için düşünen Praticar; aracınıza sizin yerinize bakar. 1950 yılından beri faaliyet göstermekte olan Anadolu Grubu’nun bir markası olan Praticar, grubun araç kiralama ve otomotiv deneyiminin dijital ortama taşınması ile oluşmuştur. En iyi servis, teknik bakım ve araç çözümlerini derleyerek sizler için sunan Praticar sayesinde aracınızın onarımı, bakımı süresi ya da masrafları için endişe etmenize gerek kalmaz. Siz de Praticar üzerinden kayıt oluşturup ihtiyacınıza uygun hizmeti seçerek aracınızla ilgili gereksinimlerinizi Praticar’ın çözmesini sağlayabilirsiniz. Praticar Çözüm Merkezi, kayıt oluşturulan araçlar ve ihtiyaçlarla ilgili gerekli tüm planlamaları yapar, Yetkili Servis Danışmanları araçları inceler ve araç için nelerin gerekli olduğunu tespit eder. Üstelik dilerseniz Praticar valeleri aracınızı belirtiğiniz yerden alır ve sonrasında da istediğiniz adrese bırakır. Aracınızın gereksinimleri ile ilgili sizin yapmanız gereken tek şey Praticar’a kayıt oluşturmak, gerisini bırakın Praticar halletsin.

Praticar Hizmetleri Hakkında

Praticar’ın sunmuş olduğu hizmetler sizlere hem zaman hem de konfor kazandırır. Praticar’ın sunmuş olduğu hizmetlerden biri, aracınızla ilgili tüm işlemleriniz için sizi en uygun servise yönlendiriyor olmasıdır. Aracınıza uygulanacak olan tüm işlemler Çelik Motor’un uzman danışmanları tarafından kontrol edilir. Anadolu Grubu ve Çelik Motor güvencesinin bir araya gelmesiyle müşteri odaklı hizmeti sizlerle buluşturan Praticar, sonsuz güvenebileceğiniz bir markadır. Ayrıca yetkili serviste aracınıza yapılacak olan tüm işlemlerin doğruluğunun kontrol edilmesi, değerlendirilmesi ve bu işlemler için en doğru en uygun fiyatların alınması da Praticar uzmanları tarafından sağlanır. Praticar fiyatları bu hizmetler bağlamında düşünüldüğünde paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlar. Alacağınız tüm bu hizmetler için ekstradan bir hizmet bedeli ödemezsiniz. Şimdilik sadece İstanbul içinde hizmet vermekte olan Praticar, faaliyetlerini büyüterek daha pek çok ile açılmayı hedeflemektedir. Ayrıca Praticar lojistik hizmetinden İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum illerinden de faydalanabilirsiniz.

Praticar Yorumları

Praticar yorum ve şikayetlerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Dilerseniz siz de sayfamız üzerinden Praticar şikayet ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Eğer Praticar ile iletişim kurmak isterseniz Praticar iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Praticar iletişim kanalları arasında; çözüm merkezini telefon yoluyla arama ve destek e-posta adresine mail gönderme yer almaktadır. Praticar’dan araç sahibi olan herkes hizmet alabilir. Eğer siz de Praticar’dan hizmet almak istiyor ve bu rahat ve pratiklikten faydalanmak istiyorsanız hemen siz de Praticar’a kayıt oluşturabilirsiniz. Eğer vale hizmeti alacaksanız aracınızın konumunu anlık olarak web sitemiz ya da uygulamızda bulunan haritadan görüntüleyebilirsiniz. Üstelik Praticar’da aracınıza yapılan tüm işlemleri Praticar web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz. Praticar tarafından tüm aşamalarda size bildirim gönderilerek süreçle ilgili her detaya hakim olmanız sağlanır.

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları