Hasan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Kumtel Airfryer İç Haznesi Ve Sepetinde Ciddi Hasar

Hasan
03 Mayıs 12:20
218

| Güç | 1500 W |
| Derinlik | 35 cm |
| Genişlik | 26 cm |
| Ağırlık | 4.7 kg |
| Yükseklik | 31 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Hızlı Pişirme, Kızartma Sepeti, Kolay Temizlik, Otomatik Kapanma |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Hazne Kapasitesi | 5.5 lt |
| Pişirme Teknolojisi | Sıcak Hava İle Pişirme (Air Fryer) |
| Çıkarılabilir Hazne | |