Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Halkbank Benden Habersiz Kredi Başvurusu Yapıyor, Hesap Açıyor.

Melih
22 Mart 15:59
958

Halkbank'ta maaş hesabım bulunuyor. Başka hiçbir işlemim yok. Maaşım yattığı zaman tüm parayı çekerek başka bir bankaya yatırıyor ve orada kullanıyorum. Halkbank bunun dışında benim için adeta yok.

6 Mart'ta adıma kredi kartı başvurusu yapılmış. 7 Mart'ta adıma çapraz taşıt ve konut kredisi başvurusu yapılmış. 21 Mart'ta yine adıma çapraz taşıt ve konut kredisi başvurusu yapılmış. Aynı gün, yani 21 Mart'ta adıma vadeli mevduat hesabı açılmış.

Bunların hepsini ekstra dikkat sayesinde fark edebiliyorum. Aksi takdirde arka planda benden izinsiz, habersiz ve imzasız neler yapıldığını bilemiyorum. Zaten kredi başvuruları için bir müdahalede bulunamıyorum çünkü işlemler çoktan değerlendirilmiş oluyor.

Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. İşlemlerin normal olduğunu ve sözleşme kapsamında bunların yapılabileceğini ifade ediyorlar. En ufak bir esneklik veya yardım teklif etmiyorlar.

Eğer bu durumlar kredi notumu etkiliyorsa, bilinsin ki hakkımı mahkemede arayacağım.

Halkbank, kendi tercihimle kullandığım bir banka değil. Maaş hesabım orada olduğu için zorunlu olarak kullanmak durumunda kaldığım bir bankanın, adıma bu tür işlemler yapmasını istemiyorum.

22 Mart 16:02 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

26 Mart 14:19

Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Halkbank Konut Kredisi Limit Sorunu

Derya
10 Temmuz 2023 21:31
3.951
1

Halkbank Ve Türkiye Sigorta Konut Sigortası Sorunu!

Çağrı
11 Haziran 15:36
174
1

Halkbank Müşteri Hizmetleri Operasyon Merkezi

Veysel
29 Mayıs 15:08
95

Halkbank Kısıtlı Hesap Blokesi

Beyza
23 Mayıs 11:46
251

Halkbank Konut Sigortasını Zorunlu Tutması

Bilal
17 Mayıs 13:45
402
Benzer Şikayet Yaz